O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

U nás na Vyškovsku to je jako na sahaře, 23.07.2015 13:50, česťula, (O přírodě)

Včera večer jsem přemýšlela co z pytle na odpadky slyším (seděla jsem na terásce), napadlo mě, že myš, nebo žába, ale mýlila jsem se. Šla jsem spát, v noci se mi nechtělo nic detailně prozkoumávat, co kdyby tam na něco vybaflo ?! A ráno zase, no a mezi plastovými lahvemi tenhle vysílený drobek.

Re: U nás na Vyškovsku to je jako na sahaře, 23.07.2015 13:51, česťula, (O přírodě)

Moc se mu z mé náruče nechtělo, byl vysílený, žíznivý a hladový. Je to mládě, nejspíš nepřežije.

Re: Re: U nás na Vyškovsku to je jako na sahaře, 23.07.2015 18:53, Honzík(m), (O přírodě)

...zkus (předžvejkaný) semínka a červíky a mouchy a....kapky vody a nebo někam zavolej.Takhle to vypadá jako mladej vrabčák,ale letošní léto...

Re: U nás na Vyškovsku to je jako na sahaře, 23.07.2015 13:51, česťula, (O přírodě)

I když houby nerostou, tak přeci jenom jsem si udělala radost alespoň těmi keramickými. Dokáže mi někdo říct, co jsem to vytvořila za hříbky?

Re: Re: U nás na Vyškovsku to je jako na sahaře, 23.07.2015 18:56, Honzík(m), (O přírodě)

...křemílek borový "česťulový"


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30