O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Krakenovy narozky..., 02.11.2020 12:01, Zdeno(m), (O přírodě)

Stále věřím, že reálně existuje, byť jsem ho nikdy neviděl. Virtuální parťák, který se neveze, ale poctivě střídá na čele, skromný, znalý přírody,výborný fotograf, naše kontakty začaly v roce 2007 na nahoubách, pak na houbaření, od roku 2012 tady. Rád sleduji jeho záběr, obětavost i statečný boj s nesnázemi. Nemám problém poslat mu, opravdovému chlapovi, kytku ze zahrady, choť ji sklidila, doma jsem si všiml, jak je půvabná a hned jsem cvakal. Hezký den, Karle a hlavně to zdraví, přes svěžest tady je šéf...

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 13:38, MACEK, (O přírodě)

Krása všeobecná

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 17:07, mipera, (O přírodě)

Připojuji se také s přáním a přeji hlavně zdravíčko.

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 20:19, Forrest Run(m), (O přírodě)

Tož Nezlomnej Karlosi, za sebe i Karolínku Ti srdečně přeju fšechno NEJ a MAX, a pochopitelně hlavně tu sexuélní svěžest!

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 20:48, vevanek, (O přírodě)

I já se připojuji s přáním. Hlavně zdraví, to ostatní se dá koupit

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 22:09, tomaj, (O přírodě)

Též se připojuji k zástupu gratulantů a přeji pevné zdraví a životní pohodu.

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 22:56, Dano, (O přírodě)

Já sice nevím, jestli má Karlík 20 nebo už 25, ale připojit se musím ono to je vlastně jedno. Vše nej, nej a hlavně zdraví.

Re: Krakenovy narozky..., 03.11.2020 10:15, Kraken(m), (O přírodě)

Děkuji všem a hlavně Zdenovi za milá slova.Třeba se ještě stane nějaký zázrak a podáme si pravice. Nakoukl jsem sem už dnes nad ránem, ale to už jsem neměl sílu reagovat. Pro Peťuru, copak o to, sexuélní svěžest bych snad ještě nějakou vyškrábl, ale s realizací to už tak jednoduché není... A pro Dana, byly to kulatiny, pravděpodobně už poslední. O to víc mě mrzí, že jsem je kvůji tomu protivnému viru, který nám všem ztrpčuje životy, nemohl oslavit s dětmi a vnoučaty. Ale co si stěžuju, jsme v tom všichni. Alespoň přírodu že nám nikdo vzít nemůže! Tedy pevně doufám, že ne...

Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 19:40, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Též ti přeji Kájo zdravíčko,k tomu hodně štěstí a ještě mnoho hezkých chvilek v milované přírodě!

Re: Re: Krakenovy narozky..., 02.11.2020 23:01, petras, (O přírodě)

Taky přeji všechno nejlepší, hlavně zdraví a trochu štěstíčka.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30