O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Co je malé, to je hezké..., 16.12.2013 22:42, Zdeno(m), (O přírodě)

Platí to nejen o mém čerstvém vnukovi Bartoloměji (ještě nemá den...), který si vymění místo v kočárku s Aničkou. Tři roky budoucího kočárkování máme tak od oka k deseti tisícům nových fotek...

Re: Co je malé, to je hezké..., 16.12.2013 22:49, admin(m), (O přírodě)

Gratulace Zdeno, a ať roste jako houbička

Re: Co je malé, to je hezké..., 16.12.2013 23:18, gazela(m), (O přírodě)

Vše dobré do života malému Bertíkovi jsem ti už psala mejlem. Ale napadl mě jiný nápad:-) Teď budeš ještě tři roky vozit malého Berta. V té době už tvému nejstaršímu vnukovi bude víc jak dvacet let. Jak znám stav tvého (samozřejmě i mého) pohybového aparátu, budeš už asi taky potřebovat asistenci při cestě někam ven do přírody. Za další tři roky bude dorůstat tvůj druhý vnuk, máš to fakt dobře rozfázované. Jen nevím, jestli nás děti budou vozit svými auty, nebo si budeme muset pořídit vlastní invalidní vozíky?

Re: Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 07:09, Zdeno(m), (O přírodě)

Bé je správně, jako prognostička máš šanci na aktuální uplatnění kdesi výše...

Re: Re: Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 17:00, gazela(m), (O přírodě)

Jako prognostička většinou sejčkuju a většinou se nespletu. Murphy by měl ze mě radost. Aspoň nebývám zaskočená.
A k tomu, že co je malé, to je hezké. Už jsem to slyšela v životě víckrát a vždycky to říkali chlapi:-)

Re: Re: Re: Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 22:43, Zdeno(m), (O přírodě)

Chlapi toho nakecaj, věř svým očím...

Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 10:40, Forrest Run(m), (O přírodě)

Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 11:48, babka mechová, (O přírodě)

Tak to mi nedá se nepřihlásit.Vítej do života houbařů malý občánku.Dědovi pevný nervy a hezký procházky po lese s jednou cupitalkou a jedním kloučkem na čtyřkolce.Babičce i rodičům totéž.Tak tomu říkám odtajněný vánoční dáreček.Hodně zdravíčka posílá virtuální babička.

Re: Re: Co je malé, to je hezké..., 17.12.2013 20:33, karelzbrd(m), (O přírodě)

taky se přidávám ke gratulantům a líbí se mi hrooozně moc ta sametovka. To je prostě sen každého fotomykosběratele tenhle motiv a takhle zpracovaný.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30