O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

s omezením volného pohybu osob došlo v našem kraji k výraznému přemnožení medvědů. Tyto šelmy tak mají v současné době v lesích větší klid a příznivější životní podmínky. Protože pobyt v přírodě a parcích nebyl mimořádným opatřením vlády zakázán, vyzýváme tímto všechny obyvatele ke zvýšené bdělosti a opatrnosti.

Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

Dále upozorňujeme všechny majitele domácích mazlíčků, aby je měli pod stálou kontrolou. Invazně se v našem kraji šíří nový velice nebezpečný masožravý druh mokrýše přítuly, který žere nejen Pražáky, ale zejména menší domácí miláčky.

Foto ostatků své milované kočky Kikiny nám s laskavým svolením poskytl čtenář Svatopluk z Frýdku Místku. Děkujeme.

Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

Velký dík patří v těchto dnech všem našim dobrovolným švadlenkám, které se nenechaly nikým a ničím otrávit, zasedly k šicím strojům a zásobují nás rouškami. Děkujeme a posíláme "myš dobré naděje".

Re: Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 03.04.2020 19:09, Forrest Run(m), (O přírodě)

Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

Houbaře a houbařky našeho regionu jistě potěší pohled na plný košík. ;)

Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

Ať žije APRÍL!

Doufám, že se nezlobíte, že jsem využila dnešního aprílového data k odlehčení a lehkému odbočení z tématu stránek. Když dneska už prostě nikoho z Vás nějakou fotomontáží, že Zdeno našel masečníka, nenachytám. A ani ten plný košík hlívy mi nikdo neuvěří, protože takhle to vypadalo u nás s hlívou minulý čtvrtek. Kol a kol tento jediný suchý trsík. Tak se nezlobte, já už budu hodná ohoubařka. ;)


Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:14, Pavla, (O přírodě)

“Nepřestáváme si hrát, protože stárnem. Ale stárnem, protože jsme si přestali hrát.“

George Bernard Shaw

Re: Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:41, Lawnmower, (O přírodě)

Rozesmálo, hezky si hraješ.

Re: Re: Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 16:55, Pavla, (O přírodě)

Jo, o nic jiného mi nešlo. Díky.

Re: Re: Vítejte u odpoledních zpráv z MS kraje, 01.04.2020 20:43, tomaj, (O přírodě)

Mě také, vtipné.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30