Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)
Tuto hubku bohužel neumím zařadit,vyrostla v příkopu,kde stála voda a vyschla.Třeň tuhý-ulomil se, je dutý a nečichal jsem.Tak prosím pokuď někdo pozná tak díky!

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 20.04.2019 17:17, houbomil-Klášterec(m), (Houby)


Re: Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 21.04.2019 11:22, Forrest Run(m), (Houby)
HouboJíro, máš můj velikej obdiv a respekt za to, že dokážeš i při takovým suchoprdu vždycky vyšťárat druhově rozmanitý a k tomu i jakoby zázrakem nezaschlý hubky, jsi Kudláček 2.0!:-)

Re: Re: Re: Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 22.04.2019 18:45, houbomil-Klášterec(m), (Houby)
Díky všem!

Re: Re: Re: Re: Několik fotek z 15 a 16.4., 22.04.2019 20:11, Forrest Run(m), (Houby)
Ty jsi taky Nezmar, Kájo!
Ale abys věděl, že ani my jsme neztratili ten správnej tah na branku, zejtra jedeme s Kájinkou na Šumavu na kačky. Je nám sice jasný, že je to spíš vítězství nadšení a optimizmu nad zdravým rozumem
, nicméně to bude aspoň krásnej výlet.
Jedno osikoviště tam máme přímo u kraje bažiny na základech bejvalý sudetský vesnice a osikáče jsme tam nacházeli i v době, kde se o kousek dál už prášilo od bot, tak uvidíme!:-)