O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Re: Re: 15.9.2013 vyškovsko, 15.09.2013 21:12, Yohaness(m), (O přírodě)

Ferdíku, prosím tě, přestaň už sem dávat ty rozmazané hříbky, jo?

Re: Re: Re: 15.9.2013 vyškovsko, 16.09.2013 13:23, ferdik, (O přírodě)

to víš kamaráde každej není fotograf mám dojem že to je portál o houbách ne o uměšní a hlavně klídek nerozčiluj se.

Re: Re: Re: Re: 15.9.2013 vyškovsko, 17.09.2013 07:12, Yohaness(m), (O přírodě)

Tak za prvé se nerozčiluji, pouze tě prosím. Za druhé ti to tady již několik lidí řeklo a tvoje obrázky ti mažou (ostatně jako tento). Za třetí ti je mažou právě proto, že jsme na portále o houbách - oni by totiž chtěli vidět houby a ne rozmazané fleky. Tak buď trochu soudný, ano?
Jinak nic ve zlém, jsem si jist, že máš houby rád stejně tak jako já.

Re: Re: Re: 15.9.2013 vyškovsko, 17.09.2013 07:11, ferdik, (O přírodě)

ještě malej dodatek jak jsem se díval na tvé hezké fotky tak jsem zjistil že ty chodíš houby fotografovat/s profi kamerou/ a já je chdím hledat das ist kleine untrschid.

Re: Re: Re: Re: 15.9.2013 vyškovsko, 17.09.2013 10:16, Yohaness(m), (O přírodě)

To by mě zajímalo, jak jsi ma tohle přišel? Nemám žádnou profi kameru, jen obyčejný kompakt a nepoužívám ani stativ, fotím z ruky. Jsem pouze dokumentační fotograf, silně pod úrovní ostatních (jako Fáfa, Forrest, Zdeno...a další), přesto se sem snažím vybrat buď ostré fotky, nebo fotky hub, které jsou něčím zajímavé a třeba pro ostatní poučné, to pak lze uveřejnit i na úkor horší kvality fotografie. Ovšem dát sem běžný hřib smrkový, navíc rozmazaný a ještě po několikáté(i když už mi ty minulé smazali) - to se na mě nezlob, ale to je přinejmenším zvláštní.
Jinak se budeš divit, ale i já chodím do lesa houby hledat a sbírat, jen mi přijde zbytečné dávat sem fotky plných košů, protože to tady dělá každý druhý.

Re: 15.9.2013 vyškovsko, 15.09.2013 14:34, ferdik, (O přírodě)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30