Přihlásit se Seznam uživatelů
Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené
Nadpis
O příroděHoubyO fotografováníKvízy
Pokračování., 20.11.2019 20:32, houbomil-Klášterec(m), (Houby)
Dnes jsem se už dostal k 26.10.2019.Snad to do konce listopadu všechno srovnám! Křemenáče osikové.
Re: Pokračování., 20.11.2019 22:19, Dano, (Houby)
Mě to mate, ještěže tam napíšeš datum. Jinak to je moc pěkná rekapitulace!
Re: Pokračování., 20.11.2019 20:32, houbomil-Klášterec(m), (Houby)
Hřib smrkový.
Re: Re: Pokračování., 21.11.2019 07:26, MACEK, (Houby)
Statný junák, radost a vzpomínky zůstávají.
Nepoznám!
Re: Re: Pokračování., 21.11.2019 09:16, Zdeno(m), (Houby)
Přerostlé sametonožky...Pokud ne, tak něco z rodu Gymnopilus...
Re: Re: Re: Pokračování., 21.11.2019 20:07, houbomil-Klášterec(m), (Houby)
No právě Zdeno-nožky měly úplně světle krémové a divně páchly,ale nepoznám po čem!
Jedna ze žlutých voskovek.
Kuřátko popelavé.
Křemenáč březový.
Kovář.
Dva mlaďoši.
Hřib hnědý.
A mladej!
A košík na závěr.Tak se mějte!
Re: Re: Pokračování., 20.11.2019 20:59, petras, (Houby)
To je radost chodit do lesa,když to tak krásně roste.
Re: Re: Pokračování., 20.11.2019 21:12, tomaj, (Houby)
Na závěr sezóny sis těch hřibovitých užil.
Re: Re: Pokračování., 21.11.2019 00:08, Kraken(m), (Houby)
Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30