Re: Re: Re: Re: Re: Ještě k minulé neděli, 27.03.2012 08:50, Forrest Run(m), (O přírodě)
Láďine, neser!;-)
Basseťák opravdu nic nepřesazoval, u takhle maličkejch(do 5mm) a navíc dutejch plodnic si to bez sady pidijehel ani nedokážu představit a i tak by dalo strašlivou práci, aby to nebylo znát(otisky prstů nebo stopy od pinzety).....máš moje čestný slovo, že Henry není žádnej Kazisvět, a už vůbec není lhář, příště, prosím, važ líp slova a nedělej tu zlou kref, děkuju.....to už by mě vadilo míň, kdybys mě poslal do řiti, než když tu takhle zpochybňuješ morální kvality mejch přátel.