O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka taky Zdendy ta, 23.06.2016 20:10, Forrest Run(m), (Houby)

Víc než plnejma košema snad Zdena(a spol.) potěším fotkou houby, ke který mám společně se Zdenálem srdeční vztah...

Hřib borový, fešácká a bohužel mizející houbelec....snad se to zase otočí k lepšímu, jako se Stročkofcem!

Fotka je aktuální, z manětínska, ze středněvěkýho boru na svahu, kde roste jak v jehličí, tak v ostrůvcích borůvek....mohl jsem si, pravda, dát na focení víc záležet, ale už na mě čekal zbytek party u auta a já měl v kapse klíče a taky jsem měl jen jedno blejskátko!;)

Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka taky Zdend, 23.06.2016 20:15, Zdeno(m), (Houby)

Tak, vskutku dobrá volba, dík, i mamince se líbí, mám Tě pozdravovat i s Kájinkou...

Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka taky Z, 23.06.2016 20:52, Patrik(m), (Houby)

Já taky doufám, neboť tento druh jsem nikda na živo neviděl ...

Re: Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka ta, 23.06.2016 21:09, karelzbrd(m), (Houby)

ani bych neřekl, že je fotka odfláknutá. Ty ses čověče zlepšil rapidně s focením, chyba je v tom, že moc asi nefotíš, poněvadž kvůli bagrování nemáš času nazbyt

Re: Re: Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádník, 23.06.2016 22:28, Forrest Run(m), (Houby)

Život je otázka priorit, Náčelníku!:-)
Hodně času nám začínají ukrajovat včeličky, blížíme se ke 150 úlům a to už přestává bejt legrace!
No a taky intenzivně nosíme s Kájinkou "na hnízdo", příští rok chceme stavět a pak taky nějaký ty potomky po nás potencionální babičky furt louděj!;)Sice už jsem fotky publikoval v atlasech, a to dokonce hned v několika, ale v jednom případě jsem měl přislíbeno obdržet honorář ve výši 300kč a autorský výtisk, nakonec z toho bylo 50kč a knížka žádná. A i těch 50kč jsem odmítl, protože mi to přišlo od autora jaksi poněkud chucpe, ve druhém případě mi naopak bylo ctí poskytnout fotku za věnování od autora, kterého si velice vážím!

Re: Re: Re: Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigád, 23.06.2016 23:13, Včelda, (Houby)

my včeličky život skutečně krájíme... Ba ne, snad nic nekrájím. 150 úlů mi přijde jako slušnej masakr!

Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka taky Z, 23.06.2016 22:41, Forrest Run(m), (Houby)

Děkuju překvapeně! Karolínce to milerád vyřídím!

Re: Re: Re: Zdenovi, jeho mamince na Pravdě Boží a taktéž mamince Zdeňce mýho brigádníka ta, 24.06.2016 09:25, Hanýžka(m), (Houby)

Zdenovi i dalším oslavencům, na které jsem tento týden nestihla včas reagovat posílám okrotici pro radost.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30