O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

„ženich“ přišel domů nečekaně brzy, ale bez kytky. Prý překvapení, musím si prý pro ni dojet. Tož jelo se. Byla krásná, krásnější než ta před XXL(ety).

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

Zastávka u uměleckého fotografa: „Ty hlavičky k sobě trochu blíž, prosím.“ se trochu protáhla.

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

Někteří svatebčané již omdlévali hlady … ;)

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

jiní čekali u baru na přípitek s prázdnými pohárky, ;)

Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:08, Tori(m), (O přírodě)

Anebo u prázdných pohárů dospávali po předchozí oslavě.

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

ale nakonec se dočkali všichni. A po dezertu crème brûlée

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

přišel čas na svatební dary. ;)

Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:52, Včelda, (O přírodě)

když vidím tu orosenou pavučinu, tak svatební dar bych si představoval aspoň nějak takhle...

Re: Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 14:57, Pavla, (O přírodě)

Njn, to je ovšem „perla“ našich lesů. Jenže já, pokud dobře půjde, budu slavit „perlovou“ až za rok, takže nezbývá jen tajně doufat, že snad ... ;)

Jinak dodatečně moc gratuluji k tomu žlutému krasonálezu. Nádhera, kluci!

Re: Re: Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 20:51, Včelda, (O přírodě)

gratulace patří zejména Kápovi, my jen fotili a k tomu ještě našli něco navíc

Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:05, Pavla, (O přírodě)

Z dnešního svatebního lesa jsme odcházeli ruku v ruce se vzpomínkami a písní na rtech:

„Líbat se prý na ulici to se v našem věku nedělá,
zestárli jsme lásko, zestárli jsme docela,
v televizi běží film pro pamětníky,
pan Marvan dělá Anděla,
tak nebuď z toho smutná,
buď radši veselá …“ a to já jsem … a Vy buďte taky! Tož dobrou s kobrou

Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:15, Tori(m), (O přírodě)

Nemám tušení, co se přeje k výročí svatby, ale popřát bych chtěla, tak aspoň tak improvizovaně: Mnóga ljeta, mnóga ljeta (vměstě) živijó!

Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 11.04.2016 23:34, petras, (O přírodě)

Bylo kulaté?Já loni v říjnu 40.

Re: Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 08:35, Zdeno(m), (O přírodě)

My v prosinci 45...Čtyřicet je rubínová, pětačtyřicet safírová...

Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 00:27, Kraken(m), (O přírodě)

Koniklece jsem vyplácal, tak posílám kytici podléšek. Zůstaňte ještě dlouho veselí!

Re: Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 14:54, Pavla, (O přírodě)

Díky všem za reakce a milá přání. Rubínovku stejně jako petras slavila loni ségra se švárou (shodou okolností 41. rok slaví zrovna dneska), to my si příští rok „hodíme“ snad „perlovku“ a protože letošních 29 let společného života nemá žádný název, vymyslela jsem si vlastní, a tak jsme včera oslavili svatbu … jak jinak, než … HOUBOVOU.

Re: Re: Re: Re: Nemám kačenky, ani smrže, ale mám dnes výročí sňatku, 12.04.2016 15:19, mipera, (O přírodě)

Pavlo, k "houbové" svatbě posílám také kytičku.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30