O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:11, Forrest Run(m), (Houby)

Jen pár rychlých dokumentačních fotek, hlavní fotopeloton dodá v historicky krátké době Kájinka, případně i Habiby a Jirka...moje maličkost dnes nefotila, byl jsem v roli průzkumníka!
Hned ze startu se šlo na obří kačkodlaky!
Zde zachránil situaci Jiřík coby dýmkař, protože operativně dodal "srovnávací" krabičku....nebo, jako v tomto případě, spíše podpírací?!

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 09.04.2016 13:04, Patrik(m), (Houby)

Forreste, ta tvoje pomůcka ke smržovitým je sice dobrá, ale má jeden háček ... u mě kvete všechno později než v Ostravě a nížině podél Odry, kde jsou ty smržodárné lokality ...Např. trnkové keře u nás teprve začínají pučet, kvést budou tak za týden...

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:11, Forrest Run(m), (Houby)

Tahle měla délku klobouku skoro 10cm a putovala do "Habibince", nebo-li Habibina košíčku!

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:11, Forrest Run(m), (Houby)

Asi největší ušoun....zde, prosím, omluvte sníženou kvalitu mého "bleskového" fota...našla ho Karolínka!

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:11, Forrest Run(m), (Houby)

Dnešní úlovek-ucháče už jsou sežraný, kam se na ně hrabou smrži, suprčuprdelikatesa!
Kájince srdečné díky za sqělou véču!

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:11, Forrest Run(m), (Houby)

Řekni "Sýr"!

Re: Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:38, vlk(m), (Houby)

...parádní práce Forreste...gratuluji...trio jsem si s dovolením vmezeřil mezi kupu fotek nahoubařů a ohoubařů...

Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 07.04.2016 22:52, Forrest Run(m), (Houby)

Jinak v sobotu vyrážíme s Kájinkou na Slovensko k Dunaji, do tamních (jak pevně doufáme)smržodárných lužních lesů.... Smržouni v okolí Bratislavy
Pokud byste se někdo chtěl přidat, máme ještě 2 místa v autě volný....když tak se mnou spojte SZ nebo na můj mail: forrest.run(kyselá rybička)seznam.cz
Návrat v pondělí večer, přespávat budeme v prověřeném penzionu Mereda v Hustopečích.
Nevím, kolik najdeme smržounů, ale vejlet do lůna Matky Přírody to bude každopádně parádní!

Re: Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem JCP, 08.04.2016 07:28, chorcheee(m), (Houby)

No tak to bych jel! Napíšu Ti tedy SZ co to udělá .

Re: Re: Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiříkem , 08.04.2016 14:54, Forrest Run(m), (Houby)

Jen aby to někoho dalšího neodradilo, když jsi tak Woblíbenej, Jirko!

Re: Re: Re: Re: Dnešní kačenko- a ucháčobraní na mladoboleslavsku s Kájinkou, Habiby a Jiří, 08.04.2016 15:16, chorcheee(m), (Houby)

Já sázím na to, že lidi jsou současně zvědaví (na toho exota) a řeknou si, jeden víkend to s ním přinejhorším vydržím a kdyžtak příště ho už nechci do smrti potkat .


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30