O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Budu zlééééj, 29.02.2016 10:38, chorcheee(m), (O přírodě)

Kolegové,

souhlasíte, že až sem zase Plyšec dá nějakého plastového pavouka, povídku bez obrázků a netýkající se hub a když bude zase Honzík strkat něco někam, kam to nepatří, že jim to jako moderátor můžu smazat? Vy samozřejmě taky, ale jak se ukázalo, nemáte na to koule. Mě jste taky spoustu věcí asi právem měli smazat a nesmazali (ženááno, Forrest? ). Toho balastu a sraček je tu opravdu čímdál víc. Když odejdou lidi jako Yohaness, zbude z toho tady fakt plkárna a pábitelna. Proto jsem protlačil kluky na moderátory, protože jsou, domnívám se, téměř jedinou současnou nadějí těchto stránek...

/Zřejmě vosnatka červená (Metatrichia vesparium)/

Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 10:43, chorcheee(m), (O přírodě)

A jejej, koukám, že myšlenková synchronicita páně Plyšce se zde objevila o 2 minuty dříve...

Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 10:50, plysec, (O přírodě)

Bravo...; v podobném duchu se vyjadřoval i Hitler; ale jinak jsem rád, že jsi potvrdil můj názor, který jsem si o tobě udělal...

, 29.02.2016 12:09, Hanýžka(m), (O přírodě)

Chorchee, pokud bys chtěl mazat příspěvky druhým, musel by sis sáhnout i do svých vlastních. Nechceš nechat druhým prostor, který oni nechávají tobě a nemažou tě?

Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 12:35, chorcheee(m), (O přírodě)

Ahoj Hanko, přesně, souhlas. Tak já už to dělat nebudu (vždyť píšu, že bych měl být mazán ).

Edit: Děkuji za edit . Ano, přesně tak to je. Sám bych chtěl lidem říkat co mají psát, myslet si a říkat a před svým vlastním prahem si zamést nedokáži...

Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 13:14, Hanýžka(m), (O přírodě)

Ty jo, takovou reakci nelze než pochválit.

Re: Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 13:21, chorcheee(m), (O přírodě)

Děkuji Hanko. Myslím, že jsem prostě úžasný a hovado současně. Vždyť jsem Ti o tom včera psal . A všeho toho jsem si vědom. Prostě náhradní Hitler ze mne jednou bude dobrý .

Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 14:23, Zdeno(m), (O přírodě)

Hodně zjednodušené, naříkání nad balastem a kritika strůjců plkárny, pábitelů a sraček. Jen ta sebekritika autora trochu pokulhává. Tyhle stránky tvoří spontánně většina a zřejmě je viníkem reálné situace, tedy jak ji vidí ryzí mykologové. Odečtu-li dvě téměř jediné naděje (jejichž jmenování statečně protlačil chorcheeé...), kromě pár odborníků přes mikroskopování a jedinců typu Yohanesse už zůstávají zřejmě jen přispívatelé druhé a dalších kategorií. Jak koukám, čtyřletá snaha o kvalitu skončila. I mne nezajímá všechno a musím rolovat obsáhlými diskuzemi o velikosti spor drobotiny. Tak to má být a tolerantnost k výtvorům ostatních je samozřejmostí. Žádné stránky ovšem nestojí na jednotlivci, zkuste si někteří měsíc oddechnout a zjistíte, že po vás pes neštěkne (pokud vás nebudou ex post pomlouvat). Vyzkoušeno...Kontroverznost chorcheeého je předvídatelná, právě na něho by se ty kritizované jevy hodně hodily...A mazání"nevhodných" příspěvků? To už je za horizontem mého chápání a vnímání těchto stránek...Také doporučuji prohlédnout si seznam uživatelů a popřemýšlet, jak se na chodu stránek jedinci podílejí. Ne, nehledejte souvislost se spokojeností, délkou členství a příspěvky, jen se zamyslete nad pojmy má dáti-dal...A abych to trochu odlehčil, v nedávné glose a přirovnání jsem psal o vývoji dreziny a vlaku...Mám pocit, že v pohodlném kupé už někteří pasažéři házejí odpadky na podlahu, otevírají okna a plivou z nich ve směru jízdy. Závěrem použiji staré indiánský výraz na znamení, že se více nebudu k tématu vyjadřovat. Také dobrá zkušenost odjinud...Howgh

Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 14:39, Pavla, (O přírodě)

Thumb up! Howgh!

Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 15:00, chorcheee(m), (O přírodě)

Zdeno, nezoufej, neskončila (čtyřletá snaha o kvalitu ). Jen musíme být tvrdí a důslední (a vyloučit od tud chorcheeho...ne to si dělám legraci...pokud mne vyloučíte, budu smutný!).

Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 16:34, Hanýžka(m), (O přírodě)

V jednom se mýlíš, Zede. Po tobě by byla sháňka i po roce.
A ještě jedna maličkost - o čem svědčí plamenné reakce až hádky mnohých? Že těm lidem na stránkách a jejich podobě záleží. Že jsou pro ně důležité. Stojí jim za to bojovat za něco (ať už je to cokoliv). Pokud by se nikdy nikdo nenaštval, asi by to znamenalo i to, že jsou tyto stránky každému úplně ukradené... protože dokonalé nebudou pro každého nikdy. Ale trocha ohleduplnosti nikomu neuškodí.

Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 15:28, Forrest Run(m), (O přírodě)

Ty říkáš nemít koule, já zase mít ohledy a nechovat se jako Namistrovanej Dacan.
Pokud bych viděl, že se moje(i jiných) dobře míněný rady míjej účinkem, po konzultaci s několika "služebně" nejstaršíma kolegama bych dotyčnýho Potížistu raději nejprve podmínečně a v případě recidivy klidně trvale vykopnul, než abych tu donekonečna cenzuroval, takže se začni chovat míň destruktivně, moderátorem jsi tu proto, abys udělal něco víc užitečnýho pro tenhle web a ne aby sis tu ukájel svoje Lukašenkovský choutky, Voe!

Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 15:44, chorcheee(m), (O přírodě)

Rozkaz, pokusím se .

Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 16:01, Včelda, (O přírodě)

já si hlavně myslím, že se všechno zbytečně moc hrotí. Že se občas někdo do někoho trochu "naveze" se stává všude, ostatně není na tom nic špatného, pokud se to nepřehání a má to nějaký smysluplný základ. Přijde mi, že hodně lidí je přecitlivělých. Dodržování pravidel českého pravopisu bychom měli podporovat, na druhou stranu není důvod po někom plivat, pokud s tím má opravdu problém. Zrovna tak požadavek na jakousi "čistotu" příspěvků na stránkách o houbách má svoje opodstatnění. Ale nevidím problém, proč nevyhovět Plyšci, Honzíkovi či dalším, ideálně zavedením nějaké podrubriky pro odlehčení. Pak je každého věc, kdo se tam bude dívat a kdo ne. Takhle skutečně trochu vzniká bordel, příspěvků je mnoho a odvádí to pozornost, případně komplikuje hledání...

Re: Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 16:12, chorcheee(m), (O přírodě)

Je to nějak tak. Už toho taky nechám. stejně za tu přestřelku, která je tu lidem nepříjemná, můžu z velké části já...

Re: Re: Re: Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 16:28, Honzík(m), (O přírodě)

...hm, a já bláhový myslel, že tohle ta podrubrika už od loňského roku je. Tak mi to alespoň při zavádění rubriky "houby" připadalo. Proto abych moc mykologicky neškodil, tak tam svoje bláboly radši nedávám...

Re: Budu zlééééj, 29.02.2016 22:35, admin(m), (O přírodě)

Kolego klid

Nic se mazat nebude, jak správně podotkl Honzík, právě proto se diskuse rozdělila na jednotlivé podrubriky, kdo chce čistě jen houby, nemusí ostatní rubriky číst.

U každého příspěvku je palec nahoru/dolu, začněte jej více používat a můžete dát dotyčnému najevo, jak se vám jeho příspěvek líbí/nelíbí.

Jednoduše necháme promluvit vox populi. Ale jen tak něco mazat s horkou hlavou, to je na ztrátu takového oprávnění.

P.S.: mně třeba vadí tvoje příliš expresivní výrazy, zkus se polepšit, jinak je budu mazat ;)

Re: Re: Budu zlééééj, 01.03.2016 10:46, chorcheee(m), (O přírodě)

Jasně, nic mazat nebudu (nebo jen svoje ). Včera jsem si tu asi fakt hrál na Hitlera. Plyšec má asi pravdu, že k tomu mám nějaké sklony .


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30