O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 09:30, chorcheee(m), (O přírodě)

Dobré dopoledne, koukal jsem že tu byla včera hezká žilnatka. P. acerinu jsem neznal, tak jsem si o ni něco našel. Morfologicky je fakt nejblíž P. rufa, s kterou byla dřív považována za jeden druh/zaměňována. Pokud si chcete o nich něco přečíst (Angl.), zde je odkaz:

odkaz

A přidávám obrázek z tohoto článku, jakže se to moderně určují houby .

Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 10:24, TondazKralup(m), (O přírodě)

Při zběžném pohledu mne napadlo,proč sem pereš ty noty?Myslel jsem,že je to nějaký song o houbách

Re: Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 10:49, chorcheee(m), (O přírodě)

Song s názvem ITS .

Re: Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 11:01, Zdeno(m), (O přírodě)

Taky, už jsem si myslel, že Chorcheee chce konkurovat panu Hálkovi, přišlo mi to jako notová osnova...Ostatně, co by mohlo u Chorcheeého vlastně překvapit,že...

Re: Re: Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 11:23, chorcheee(m), (O přírodě)

Jo, kdybyste nerozuměli o co tam jde - rád vysvětlím. Nevysvětluji ihned, anžto je nebezpečí, že by vás to nezajímalo .

Re: Re: Re: Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 17:25, Honzík(m), (O přírodě)

...notu "T" neznám,ale vysvětlovat mi to je momentálně úplně zbytečná práce

Re: Re: Re: Re: Re: Phlebia radiata - acerina - rufa, 23.11.2015 19:18, chorcheee(m), (O přírodě)

Jasně, ok .


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30