O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Příjemná neděle, 28.06.2015 21:41, Kryšot(m), (Houby)

Ahoj Mykolovci...
Začnu jednou včerejší momentkou ze smrčin od Malé Skály....

Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 22:52, basset(m), (Houby)

Příště Tě musím víc pozorovat, jak to děláš, protože ta první fotka je prostě sqělá

Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 23:06, Kryšot(m), (Houby)

Jsou tam trochu ulítlý barvy, ale ta E-620 fotí perfektně...

Re: Příjemná neděle, 29.06.2015 15:08, alesjirsa(m), (Houby)

A copak je toto za houbu ?

Re: Re: Příjemná neděle, 29.06.2015 17:30, Kryšot(m), (Houby)

Penízovka širokolupenná...

Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 21:41, Kryšot(m), (Houby)

Ale teď už se přesunu do dnešního rána ....Forrestovi a Karolínce vděčím za pozvání na super mykoakci, na které jsme nasbírali vzorky sklerocií choroše oříše pro pana profesora Ivana Jablonského, kterého jsem měl tu čest osobně poznat. Tyto vzorky použije na výzkum a umělé pěstování této léčivé dřevokazné houby. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí a prostě co dodat... Bylo to super.

Mimochodem, věděli jste, že i tato odpudivě páchnoucí potvůrka má silné léčivé účinky při léčbě rakoviny prsu?...Já teda ne.

Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 21:41, Kryšot(m), (Houby)

Na akci se účastnil ještě jeden pan profesor, jehož jméno jsem bohužel nějak vypustil, snad mě tu někdo ze zúčastněných doplní, třeba Basset, nebo Honzík...Kterým nechávám volný prostor na doplnění dnešních myko-úlovků.

Karolínce a Forrestovi ještě jednou děkuji za krásný den, všem ostatním samozřejmě také a rozloučím se ranní momentkou pekelného hlídače...

Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 21:44, MACEK, (Houby)

Hezká fotka hromotluka s dobráckým pohledem, ale jak to bude, když se na....

Re: Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 21:51, Kryšot(m), (Houby)

Neboj, ten se ne na...., maximálně Forresťákovi poškrábe radostí auto, za což se ještě jednou jménem našeho ústavu srdečně omlouvám, k tomuto politování hodného nedopatření dochází maximálně jednou za deset let...

Re: Re: Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 22:16, Honzík(m), (Houby)

...já už dával ráno fotky z "fčerejšího" krasu,tak doplnim až zejtra.Navíc jsem se snažil fotit proti světlu a kluci by mi záviděli ty hezký fotky...

Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 22:39, Zdeno(m), (Houby)

Jessie James chlapík byl, blahé paměti mi auto zasmradil, poté co se vyválel ve shnilých rybách u rybníka. Přesto ho mám rád...

Re: Re: Re: Příjemná neděle, 28.06.2015 22:43, Kryšot(m), (Houby)

Jojo Zdeno, dneska už na to taky rád vzpomínám, jak jsme ho zabalili do deky a on se divil, že si tu wůni nechceme vychutnat s ním

Re: Re: Příjemná neděle, 29.06.2015 11:35, chorcheee(m), (Houby)

To musela být pěkná akce!


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30