O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 19:58, chorcheee(m), (O přírodě)

Hezký večer,

tak jsem právě asi po druhé v životě vstoupil na web nahouby.cz a našel jsem tam zajímavý podvrh. Zdeno to tam určitě nedal. Tím jsem si jistý. Neznám ho moc...může mít takové fantazie...ale proč by je tam zveřejňoval?! Nemělo by to logiku. To mohl udělat jen jeho nepřítel (Václav Burle???))!

Myslím (a vím, že jako zobák do toho nemám zas moc co mluvit), že stránky nahouby.cz se staly žumpou a ten, kdo to (a to prosím zcela schválně a intrikánsky!) dělá, bude nejvíce potrestán tím, že slušní přestanou na těchto stránkách publikovat své fotografie a vyvíjet i jiné aktivity.

Proto bych rád poprosil kolegy, kteří publikují jak na ohoubach.cz, tak na nahouby.cz, zda by mohli své aktivity přesunout sem.

Nejsem jistě žádný agent lobbující pro zdejší web. Nejsem to ani já, kdo tam tu fekální povídku dal. Myslím, že jsem naopak jeden z posledních, kteří zjišťují, co se tam děje.

Nemohu dělat soudce, protože neznám pořádně historii sporu. Jen myslím, že nyní je potřeba web nahouby.cz opustit. Věřím, že mi dáte za pravdu.


Díky a omlouvám se za off-topic. jirka




Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:04, basset(m), (O přírodě)

.. jsou to příspěvky dva. Jeden je asi Zdena ( De gustibus non est disputandum... ) a na něj je nalepený příspěvek jako RE s časem, ale bez nicku právě s tím, co popisuješ.

Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:12, chorcheee(m), (O přírodě)

Ano, přesně tak!

Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 22:36, Zdeno(m), (O přírodě)

Holt, když se daří a nalepí se na vás anonym bez nicku, stanete se terčem nevědomých a ještě přijdete k novému příjmení...

Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:20, Honzík(m), (O přírodě)

...tak...a teď hodně opatrně,ať "to" sem taky nevtrhne.Prý se to léčí hůř než malárie

Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:29, basset(m), (O přírodě)

.. tak tohle jsem si cvaknul taky, ale včera
.. řekl bych zrnivka rumělková
.. a trochu jinak, à la basset
.. ten "hmyzoň" už tam nebyl

Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:35, Honzík(m), (O přírodě)

...nojo,ale já nefotil houby(poctivě jsem hmyzoně stopoval šest metrů)(tohle bylo v úterý)

Re: Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:42, Honzík(m), (O přírodě)

...on zase potom stopoval mne,protože na první křižovatce mi v autě začal šmrdolit před vočima...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:52, basset(m), (O přírodě)

.. kdo by se nesvezl, když je to zadara

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 22:21, Honzík(m), (O přírodě)

...nebyl připoutanej a na pátý křizovatce měl nehodu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 23:38, basset(m), (O přírodě)

.. čest jeho památce, byl to hrdina (nasednout s Tebou do auta)

Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 20:57, Joska(m), (O přírodě)

Tak "to" sem chodí jenom na Apríla , jinak sem nesmí. Musel by se registrovat a dostal by hned stopku.

Re: Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 21:09, Honzík(m), (O přírodě)

Re: Re: Re: Na Houby.cz - osobní útok (podvrh), 01.12.2014 22:33, petras, (O přírodě)

Máš to čím dál lepší


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30