O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

Nevím, jestli se to tu hodi, ale přesto tady dám pár nejzajímavějších okamžiků, které mám zaznamenaných...napřed trochu upravená fotka jednoho pěkného místečka bohatého na holubinky...

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 15:30, basset(m), (O přírodě)

Ta první fotka (holubinkoviště) je ve 3D nebo je jenom rozmazaná

Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 17:18, Patrik(m), (O přírodě)

proto sem se ji snažil zachránit, no jo, je přece jen pár let stará, a mé schopnosti jdou pořád dopředu, ale obsah mi připadné na zveřejnění

Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 17:27, basset(m), (O přírodě)

Nevím jestli se nám vysmíváš, nebo to myslíš vážně. Já si myslím, že mazanice sem zásadně nepatří. Nevím, kdo o ty mazanice stojí? Já ne ! Možná budu první, kdo začne Tvé mazanice mazat
Psal jsem Ti soukromě a žádal Tě o to, aby si vždy dobře zvážil, zda sem fotku dát či nedát. Bohužel to nemělo absolutně žádnou odezvu z Tvé strany.

Re: Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 18:11, Patrik(m), (O přírodě)

Nemám důvod se vám vysmívat, tak se tedy pokusím ....

Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 18:11, Lesní.muž, (O přírodě)

...no co říct

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

...trochu smutnější připomenutí letošního léta...

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

...to je pohoda, ted tu nikoho nepustím...

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

...tuhle fotku mám rád...

Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 13:00, b.gun(m), (O přírodě)

Psík má být jistě ústředním motivem snímku, zároveň se v něm ale trochu "utápí". A také mi tou středovou kompozicí focenou s odstupem trochu evokuje terč někde na střelnici...
Co to zkusit při úpravě z aparátu stažené fotky takto nějak? Eliminovat to moře volného prostoru kolem něj, vyosit ho tím ze středu snímku a zároveň vytáhnout více do popředí?

PS: Mou úpravu neber dogmaticky, je to jen nástřel v rychlosti, jak by to mohlo vypadat...

Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 15:16, Zdeno(m), (O přírodě)

Oko mi nerve ani ta mlčochherpova verze, naopak má to prostorový rozměr. Snad opravdu pejsek trochu doprava...Ani tu neúpravu neberte dogmaticky, je to moje vnímání...Jinak Patriku tyhle fotky jsou velmi slušné a co se hodí uveřejnit, je na Tobě. Spíše než neživá srnka je Tvůj problém umísťování zcela nekvalitních fotek s vlastním hodnocením, že se Ti povedly...

Re: Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 19:18, léto, (O přírodě)

Budu reagovat na Zdenův příspěvěk,ne na mlčocha.Díky Tvé poslední větě jsem si vzpomněl na nejkratší vtip fotografů "Už to umím."

Re: Re: Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 19:51, Zdeno(m), (O přírodě)

Nejen fotografů...V jednom vtipu se popisuje, jak reagoval hospodář na hlášení, jak se ve slepičárně zhoršuje zdravotní stav slepic. Při prvních příznacích naordinoval postřik vápnem, posléze hypermangan, změnu krmiva. Když nahlásili, že všechny slepice pochcípaly, smutně pravil: Jaká škoda, já měl ještě tolik nápadů...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 21:32, Patrik(m), (O přírodě)

Re: Re: Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 17:21, Patrik(m), (O přírodě)

Ale mě se tvá upravená fotka docela líbí, a máš pravdu, tohle by mě totiž netrklo...

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

...našel jsem ti něco na focení...(když fotím, jeho oblíbený zvyk je sedat na pařezy a rozhlížet se po okolí)

Re: pár fotek z archívu na psí tématiku, 03.01.2014 12:26, Patrik(m), (O přírodě)

...něco pro yohannese, chorvatský brouk na vysušeném kmeni stromu...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30