O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

včera toho v lese příliš nebylo..., 29.12.2013 10:32, Patrik(m), (O přírodě)

Našel jsem hafo špiček žíněných...

Re: včera toho v lese příliš nebylo..., 29.12.2013 10:32, Patrik(m), (O přírodě)

...a mám jich hafo fotek...

Re: Re: včera toho v lese příliš nebylo..., 29.12.2013 22:21, gazela(m), (O přírodě)

No vidíš, Herpe, ono to bude časem dobrý. Buď trpělivý a pilný. Některé tvoje fotky jsou už lepší. Dívej se na fotky ostatních a všímej si i detailů, vlastně hlavně detailů. Rady ber vážně, jsou míněny dobře a jsou v nich léta dřiny:-)

Re: Re: Re: včera toho v lese příliš nebylo..., 29.12.2013 22:30, Zdeno(m), (O přírodě)

Ale i omylů, hledání a tápání. Málokterý koníček tak všestranně obohacuje. Tvoje nadšení a nasazení jsou hodnotami, které se zúročí léty a počtem snímků. A nás o dvě generace starší potěší, že ti za námi nás jednou nutně předběhnou. S pro mne typickou nadsázkou jsem okomentoval hvězdnou kariéru mnohonásobného vítěze soutěží houby v octu, na jejichž počátku jsem patříval mezi ty lepší a medailové...Jo, Jarda Burda? Toho jsem učil mýt sklenice...

Re: včera toho v lese příliš nebylo..., 29.12.2013 10:32, Patrik(m), (O přírodě)

...taky hafo kržatek zimních...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30