O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Dnešní cena hřiba smrkového s dodávkou do 13.00 hod, 29.09.2019 05:23, MACEK, (O přírodě)

https://www.kosik.cz/produkt/40448-hrib-smrkovy-cerstvy-kos-300g
Při stálém obdarovávání sousedů, kamarádů..., je třeba znát současnou cenu např. hřiba smrkového a tím i tu osobní. V současnosti jsem dospěl k závěru, že hřiby smrkové bude lepší nechávat v lese. Sousedi kamarádi vás nedocení Někteří ani nepoděkují, to si vy a ani hřib smrkový nezaslouží. Nám v podstatě ve většině nejde vůbec o peníze.....Tahle úvaha je mimo jiné i výsledkem mé ranní nespavosti! Ta cena mě překvapila.
700,.Kč za 1kg

Re: Dnešní cena hřiba smrkového s dodávkou do 13.00 hod, 29.09.2019 05:54, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Já čerstvé houby moc nerozdávám(jen něco málo v rodině anebo těm co znám a vím že si je nemůžou kvůli zdraví už sami nasbírat!) No a k té ceně:nic proti!Pokud je poptávka a prodají je za tu cenu,tak proč né?

Re: Dnešní cena hřiba smrkového s dodávkou do 13.00 hod, 29.09.2019 09:10, soucekp, (O přírodě)

Já čerstvé houby občas rozdávám. Ale souhlasím s tím, že darovaní neznají ceny hub na trzích . Je to asi v té poloze "roste to v lese, tak je to přece zadarmo a ty můžeš být rád, že si to od tebe vezmu"

Re: Re: Dnešní cena hřiba smrkového s dodávkou do 13.00 hod, 29.09.2019 15:08, mipera, (O přírodě)

A to já to příbuzným nasuším a když se zeptám: Chcete houby? Odpoví: No tak jo.
Takže, když se mi nechce houby zpracovávat, rozdávám sousedům, tam je větší radost a včera jsem dokonce dostala kapra.

Re: Re: Re: Dnešní cena hřiba smrkového s dodávkou do 13.00 hod, 29.09.2019 20:48, vlk(m), (O přírodě)

...já už rozdávám všechno...hodná sousedka nás zásobuje ovocem a zeleninou...jinej soused slivovičkou...a rodině za pěkné poděkování...ta rozzářená očka za to stojí...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30