O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Kniha Hřibovité houby, 26.10.2017 10:36, Mišák Mikšík, (O přírodě)

Dobrý den. Na konci listopadu vyjde má nová kniha Hřibovité houby Evropy. Kniha je velikého formátu A4, má 470 stran a jsou v ní popsané všechny druhy, variety a formy hřibovitých hub, rostoucích v Evropě. V knize najdete na 700 fotografií, většinou velikého formátu, malované tabule a klíč ke všem rodům a druhům. Součástí knihy jsou i obsáhlé úvodní kapitoly. Pokud si chce někdo objednat knihu přeze mne s mým podpisem, tak ať mi napíše přes soukromou zprávu pro více informací. Cena 550 Kč (+ poštovné). Tato nabídka platí jen do 5.11.2017. Kniha je v tisku a vyjde na konci listopadu.

Re: Re: Kniha Hřibovité houby, 26.10.2017 14:58, Tori(m), (O přírodě)

Ukázky krásný a super, že tam jsou i tabule J.Polčáka. To jste měli napsat i na obálku, možná by to i trochu zvedlo prodejnost. : )
.. akorát si u hřibovitých říkám, jestli by nebylo skoro lepší označovat druhy jen číslem sekvence na GenBanku místo lat. názvu, když se jejich taxonomie neustále tolik mění.

Re: Re: Re: Kniha Hřibovité houby, 26.10.2017 19:49, Mišák Mikšík, (O přírodě)

Obálku jsem bohužel nemohl moc ovlivnit, udělal bych jinou, no s těmi jmény je to divočina, ale snad se to ustálí...těch změn už tolik nebude


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30