O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 18:38, Pavla, (O přírodě)

nevadí mi ani absence štírů, však uzříte-li zde nějakého Jíru,
vzkažte mu, ať pobude chviličku, mám pro něj kytičku. ;)

Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 18:55, petras, (O přírodě)

Dnes jsem u louže potkal tetu žovku ale nestihl jsem.

Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 18:38, Pavla, (O přírodě)

A kdo má rád pohádky, jistě si vzpomene na Jiříka ze Zlatovlásky, který byl stejně nedisciplinovaný jako třeba náš chorcheee. ;) Porušil králův rozkaz, ochutnal hada i porozuměl řeči zvířat.

Já měla na oběd jen rybu, ale muchnicím březnovým (Bibio marci) jsem rozuměla taky.

Chorcháči, vše nejlepší k svátku.

A cože si to muchnice povídaly?
„Zase se štracháte do lesa na houby, sousede? Já se Vám divím, že si raději nelehnete na záda a nekoukáte jen tak do nebe.“

Re: Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 18:52, chorcheee(m), (O přírodě)

Ahoj Pavlo, díky moc. Nejen za přání, ale i za to, že nikdy nelituješ námahy namáhat hlavičku a vysmahnout vtipnou, poetickou a leckdy i jinou kreativitu .

Re: Re: Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 19:17, Pavla, (O přírodě)

Vždyť víš, že se rádo stalo. ;) Zavěsím se ještě jedním nálezem, který mi vrtal hlavou a ani Aleš si s ním nevěděl rady. Ty jsi něco podobného určoval na fb, takže by to mohlo být vončo. Řasa Trentepohlia sp. a možná zrovna Trentepohlia aurea.

Re: Re: Re: Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 19:39, chorcheee(m), (O přírodě)

Jj, zelená řasa, která není moc zelená .

Re: Re: Re: Pokud dnes nevylezli kluci hadí - nevadí, 24.04.2017 20:01, petras, (O přírodě)

Taky se přidávám s přáním všeho nejlepšího.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30