O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Ahoj lidi, 09.04.2017 23:36, Pavla, (O přírodě)

oči mi jdou šejdrem ze všech těch Vašich krásných (a vzácných) nálezů a fotek, a to tak, že nevím, komu gratulovat a koho chválit dřív. Všichni to máte nádherné, ale MykoOskara bych dnes udělila asi ....... (víření bubnů) ..... petrasovi.

Za ten Tvůj, jak sám píšeš, kačenkový „zázrak“. Pojď na pěstičku!

Re: Ahoj lidi, 10.04.2017 00:28, petras, (O přírodě)

Sice děkuji,ale tom si snad nezasloužím,jsou tady lepší fotky a vzácnější nálezy.A Ty někam tajně chodíš do fotoškoly,máš ty fotky čím dál lepší.Já se raduji z nálezů,které jsou jinde běžné a já jsem zatím neměl štěstí.Ale už to nechávám náhodě a ta funguje,za posledních pár dní jsem našel hodně nových hub.

Re: Re: Ahoj lidi, 10.04.2017 07:58, MACEK, (O přírodě)

Parádní kukadla

Re: Re: Ahoj lidi, 10.04.2017 09:49, Pavla, (O přírodě)

Petrásku, nehodnotila jsem kvalitu fotky, ani vzácnost nálezu. To bych si nedovolila. Mi jen připadlo fajné a pěkné právě to nečekané shledání. Ta náhoda a potažmo, logicky, velká radost. Většina zdejších jde již v jistém očekávání omrknout své flíčky, jdou na cílenou návštěvu, jak psal basset, ale Ty si vyjdeš na hlízenky a najednou … pic kozu do vazu. Zázrak!

Re: Ahoj lidi, 09.04.2017 23:36, Pavla, (O přírodě)

Já trávila víkend na horách, kde ještě strašili sněžní duchové, ;)

Re: Ahoj lidi, 09.04.2017 23:36, Pavla, (O přírodě)

ale znáte aprílové počasí – sníh, déšť, sluníčko v jednom pytlíku.

Re: Ahoj lidi, 09.04.2017 23:36, Pavla, (O přírodě)

Pobyt nebyl jen o houbách, ale já se je snažila hledat i za pochodu. A kupodivu i nacházela. Tolik ohnivců, co jsem našla dnes na jednom místě, jsem ještě vážně neviděla. Byly všude.

P.S. Jeden včerejší nález přihodím do Určovny. Kdyby náhodou někdo věděl, předem díky.

Re: Re: Ahoj lidi, 10.04.2017 08:17, MACEK, (O přírodě)

I když neodhalen, LÍBÍ


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30