O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Narozeniny, 06.12.2016 14:25, gazela(m), (O přírodě)

Děkuji překvapeně všem za přání k narozeninám. Samé hezké věci, to se dobře čte. A vůbec (Krakene) to není s křížkem po funuse. Naopak, Zdeněk mě udělal o tři dny starší... Zato dnes má narozky (42.) dobrý kamarád nás všech, Kryšot. Tak Radku, ať se Ti daří vše, na co sáhneš a ať třeba za třicet, čtyřicet i více let budeš pořád se svým životem spokojený jako dnes a Tvých přátel ať neubývá....Jarča a Véna

Re: Narozeniny, 06.12.2016 14:39, Kraken(m), (O přírodě)

Tak pod to se taky podepíšu! Radku, všechno nejlepší a snad se ještě někdy sejdeme.

Re: Narozeniny, 06.12.2016 15:48, Forrest Run(m), (O přírodě)

Toto přáníčko si pěkně rozdělte, Gazelko, Tobě tu domácí pohodičku, Ráďulínovi hooodně bradavek...potkaní holka..tahle se jmenuje Klotylda....jich má 12, poslední 2 na krku, jako měla údajně po rasantní plastice-napínání vrásek svýho času Zagorka!
No a oběma Vám s Kájinkou vinšujeme hodně štěstí a zdraví a hlavně tu sexuélní svěžest!

Re: Re: Narozeniny, 06.12.2016 16:20, Zdeno(m), (O přírodě)

Jó, utíká to, kde jsou ty časy. kdy jsem na nahoubách sledoval jeho začátky...Vzpomínám, jak dychtivě okukoval, jak fotím, role se ovšem rychle otočily...Bude to za pár měsíců osm let, co jsme spolu začali jezdit do Rumcajsova. Měl jsem asi třicet let náskok, který ovšem Kryšot zlikvidoval sakra rychle...Tenhle přací obrázek mám rád...Kryšot se nese v batohu Honzy Gaislera, vpravo dole kus Jessieho Jamese...Všechno nejlepší, dobrej parťáku...

Re: Re: Re: Narozeniny, 06.12.2016 18:09, Zdeno(m), (O přírodě)

Nedá mi to, abych nedal ještě jednu fotku...Jessie je tentokrát vlevo, na jeho místě vpravo je Jizera...Nostalgicky vzpomínám na dobré časy na nahoubách, kde nebyl problém dávat fotky, které mnohdy nebyly ani houbové, ani přírodní. Měli jsme k sobě blízko, sdělovali jsme si i osobní informace, radovali se ze života, nebyli malicherní...Viďte, Kryšote, Tondo z Kralup, Bassete, Krakene, Forreste, Pištoro, Katko, Gazelo, Vlku, Svědku, Osado, Hanýžko, Josko, Fáfo a mnozí další...

Re: Re: Re: Re: Narozeniny, 06.12.2016 19:10, vlk(m), (O přírodě)

...jo to byly časy...připojuji se k přání dvěma lidičkám, kterých si moc vážím...krom zdravíčka...dobrého světla...hezkých fotek...rodinné pohodičky...a spousty jiných přání...ať vám dvěma taky stále chutná...

Re: Re: Re: Re: Re: Narozeniny, 06.12.2016 21:06, Milda, (O přírodě)

Ten talíř vypadá skvěle. Hned bych si dal.

Re: Re: Re: Re: Narozeniny, 06.12.2016 23:14, gazela(m), (O přírodě)

Taky na to ráda vzpomínám. A buďme vděčni za to, že je na co vzpomínat. Někdo se toho za celý život třeba ani nedočká.....


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30