O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 20:33, Zdeno(m), (O fotografování)

...

Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 20:34, Zdeno(m), (O fotografování)

Současně i testík z češtiny...Máte jasno?...

Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 20:40, Tori(m), (O fotografování)

Čárka o 3 slova později, přebývající verzála. Mnoho hodných, ale jen jediný zlobivý. A návštěvy neobsahují mužský prvek. Moc hezký.

Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 20:52, Zdeno(m), (O fotografování)

Umíš, jistě si rozumíme, že ta krkolomná vysvětlení obhajují vysoce nepravděpodobnou (leč ne vyloučenou...) verzi, která zřejmě vznikla kouzlem nechtěného a vypovídá o znalostech naší mateřštiny ze strany autora textu...

Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 21:07, Tori(m), (O fotografování)

Sherlock Holmes (anebo i Šeryk Holmepes) řikal, že vyloučíme-li nemožné, zbude nám pouze nepravděpodobné a s tím už se dá pracovat. Ovšem aby byl pouze jeden zlobivý na skupinu hodných, to se mi zdá spíš z té první kategorie. :D

Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 23:20, soucekp, (O fotografování)

To mi připomíná, jak Chorchee psal o tom, že "v lese opékal Babišovi buřty" ... a já už ho podezříval, že chodí na houby s vicepremiérem

Re: Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 08:38, Zdeno(m), (O fotografování)

No, kouzelnější hříčku jsem už dlouho nečetl...

Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 21:44, vlk(m), (O fotografování)

...hodnejch jsou mraky a zlobivec jen jeden...

Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 05.12.2016 21:55, Zdeno(m), (O fotografování)

...a dámy si rozebraly role Mikuláše, čerta i andělů...

Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 00:42, Kraken(m), (O fotografování)

Mám tu hlavně pro Chorcheeho jednoho čertíka, ale toho by se nebál ani ten jeden zlobivý.

Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 08:32, chorcheee(m), (O fotografování)

Proč hlavně pro mne? Protože jsem vyjádřil svůj názor, že sem fotky dětí a podobné nepatří? Proto mi to budete stále připomínat a dělat si ze mne legraci?

Re: Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 10:39, Joska(m), (O fotografování)

Skoro bych si dovolil tvrdit, že ostatními bylo vyjádřeno, že tohle Tvoje tvrzení neberou? Nebude to spíš proto, že kvůli každé prkotině vyletíš jak čertík?

Re: Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 13:04, Kraken(m), (O fotografování)

Joska to trefil s tím čertíkem. Já to napsal proto, že mě baví číst tvé uražené repliky. Ale čekal jsem od tebe dnes víc!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jeden aktuální, byť nehoubový..., 06.12.2016 13:32, Zdeno(m), (O fotografování)

Doktor Jekyll a pan Hyde se v něm pořád přetahují. Tož z té lepší stránky...Tři chorcheeého definice:
Symbióza je dlouhodobý vzájemný vztah...
Parazitismus je krátkodobá agrese, než se napadený naučí bránit nebo zemře...
Saprofyt je vlastně mrchožrout, musí být ve správnou dobu na správném místě...
Vnímám tahle přirovnání jako empatický a vtipný způsob jak zlidštit suchou teorii a umožnit i méně nadaným pochopit vztahy v přírodě...Škoda, že stejnou empatii nemáš, chorcheee v osobní rovině, vyskakující čertík Tě nešlechtí a nesluší Ti...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30