O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 18:10, Pavla, (Houby)

Krakene, i já bych Ti ráda dodatečně popřála k narozeninám, ať se Ti v životě vyplní všechna přání, tužby a sny. Stejně tak, jak se Ti to letos povedlo s prvonálezem h. hnízdovité. Gratuluji a jen tak dál!

Já svůj „hnízdovník“ kontrolovala teď v neděli, oproti minulým letům na něm hnízd ubývá.

Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 18:24, Hanýžka(m), (Houby)

Kraken že měl narozeniny? Tak to rychle spěchám s přáním... hlavně hodně zdraví a ať se dožiješ ještě opravdu velkého množství prvonálezů. Třeba tuto, jestli ji ještě nemáš. A ať ti to pořád tak pěkně fotí.

Re: Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 18:33, Hanýžka(m), (Houby)

Samozřejmě vše nejlepší i Karlovi z Brd, také na jeho fotky se vždy ráda podívám. Snad se mu svým přáním trefím do vkusu, i když pořád ještě zkouším, kolik listí naházet do víru, aby se listy změnily v kolo.

Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 21:10, karelzbrd(m), (Houby)

...oproti minulým letům na něm hnízd ubývá...

Klasika, strom, nebo spíše jeho torzo začíná být dost "vycuclý" (v rozkladu) od podhoubí a tak neskýtá houbám dostatek živin. Znám to z hlívových stromů, jednou se prostě ten "květník" vyčerpá a chce to novou zem-strom. Však hnízdovku najdeš brzy někde opodál.

Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 18:10, Pavla, (Houby)

Druhou nedělní fotku posílám spolu s přáním všeho nej nejen Krakenovi, ale i Karlovi z Brd, potažmo všem nositelům toho jména. Moje malé rozmazané pařezníkové pozdní srdce není zrovna na 2x fotograficky vyvedené, já vím, ale Karlíci, věřte, že je od srdce.

Krásný zítřejší svátek!

Re: Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 21:04, karelzbrd(m), (Houby)

děkuji za přání a jak by se asi hodilo dát nějakou hezkou fotku obratem, bohužel nemohu. Čistím noťas a tak mám soubory zálohované vedle na externím disku a už nemám sil. Technika je fajn, ale někdy nás doběhne a srazí k zemi....

Re: Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 23:58, Kraken(m), (Houby)

I já děkuji za přání a posílám oplátkou srdíčko z archivu. Nebude to dlouho trvat a téhle červeně tu bude zase čím dál víc!

Re: 1 přání se zpožděním, 1 přání s předstihem a 1 aktuální hlášení, 03.11.2016 18:10, Pavla, (Houby)

A do třetice. Tori, poslušně hlásím, že jsem překonala dnešní lenost a rozjela se na „hřibov“ (kdybyste náhodou nevěděli, „hřibovy“ jsou moc zajímavá místa na houby). Tyto dvě plodničky Ti příležitostně pošlu.

P.S. Chválit fotky a nálezy budu až zítra, dneska musím za kulturou, to víte, Jarek je Jarek. Pěkný večer.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30