O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Crocicreas coronatum, 25.10.2016 20:02, chorcheee(m), (Houby)

Dobrý večer,

vidím, že Aleš dává hbitě fotografie z mykokurzu u Příbrami, tak já přidám též jednu. Myslím, že nejvýstižnější popis k ní jsem vytvořil již předevčírem ve FB skupině Mykologická poradna:

"Já jsem se tam právě předváděl před tou redaktorkou z Českého rozhlasu a tak jsem musel vytvořit fotografii, nad kterou bude trošku jásat . Ale opravdu, ono záleží jak jsou lidé nastaveni. Pro většinu bude toto dobrá fotografie. Pro Jardu Malého a jiné, kteří fakt umí fotit houby, to bude sračka..."

Re: Crocicreas coronatum, 25.10.2016 21:35, vlk(m), (Houby)

...a pro někoho budou i ty fotky od těch, co ,,umí,, fotit sračky...

Re: Crocicreas coronatum, 25.10.2016 21:55, Milda, (Houby)

Pěkná fotka, ta houbička vypadá jak nějaká masožravka.

Re: Crocicreas coronatum, 25.10.2016 22:56, Tori(m), (Houby)

Tak tohle je podstatně lepší stack než obvykle. Teda až na ten dvojitý obrys u spodní plodnice. Buď jsi něco udělal jinak a líp, nebo to program přechroustal nějak šetrnějc. Pěkný, hoď to klidně do atlasu.

Re: Re: Crocicreas coronatum, 25.10.2016 23:24, chorcheee(m), (Houby)

Ne, toto nepovažuji za jednu z lepších skládanek. Myslím, že jsem tu měl mnoho lepších. Ale ona si mysl ráda pamatuje spíše to špatné (je to evolučně užitečnější).

Re: Re: Re: Crocicreas coronatum, 25.10.2016 23:36, Tori(m), (Houby)

Taky je možné, že někdy nepozerám úplně všechny fotky, tak jsem je prostě přehlídla. Ale jako chorchee, jednou za uherák ti něco pochválim, místo abych byla jako obvykle jedovatá, a zase se ti to nezdá... :D

Re: Re: Crocicreas coronatum, 26.10.2016 21:07, vlk(m), (Houby)

...je to dvojitý u obou...haňba plut...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30