O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Tož Jendo, srdečně Ti s Kájinkou přejeme fšecko NEJ a MAX a pochopitelně hlavně tu sexuélní svěžest!

Tahle fotoreportáž bude možná přínosná i pro začínající fotografy, kteří si tak nějak nedokážou představit, že by měli při focení houbelec ohnout hřbet!;)

Omluvte, prosím, sníženou kvalitu "mobilních" momentek.....

Jak se říká, člověk nikdy neví, kdy přijde k nějakýmu štěstí a náhoda přeje připraveným...
2.července takhle pobíhám s bednama hub mezi dodávkou a stánkem v centru Prahy, když tu zrak můj padne na dvojici podivných "srstnatých žampíků". Předesílám, že přes tento trávník proběhnou denně stovky, možná i tisíce lidí, spolu se svými rozjívenými dětičkami a zhusta i s pejsky....když se podíváte pořádně na klobouk jedné z plodnic...né, to OPRAVDU nejni gutace!;) Nějak se mi ty žampoše nezdály, tak jsem si je prohlédl blíž a málem jsem si sám samou radostí ukrumpnul!;)
Mobil, fotka, MMS, obratem blesková reakce Yohanesse..."Si děláš kozy...kde jsi?! Jedeme s Fáfou za Tebou!"...a do 40 minut byli na místě...tomu se říká tah na branku!

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 23:52, Včelda, (Houby)

a čemu se divíš? Ne nadarmo se jim říká mykotryskomyši

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Protože jsem mezitím musel začít prodávat své zboží a nemohl jsem tudíž plnit funkci "Hlídacího Mykopsa", ;) pojistil jsem to klukům a zároveň jsem tím snad i udělal dobrý skutek...tomu se říká "HouboOchrana", že?;)

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Když dorazili, poprosil jsem kolegu, aby mi pohlídal zboží a pořídil jsem ještě pár rychlých fotek "Mistrů při práci!";)Ten v černým tričku, to je Jenda, dnešní oslavenec, ten druhej je Fáfa, FotoČarostřelec...jeden z mejch fotografickejch guru, právě díky němu jsem přesedlal z Nikonu na Sony...díky Ti, Fafíno!

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

A ano, vidíte dobře, Fáfa má opravdu v ruce nůžky.....

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Víte, co vám tu Zdeno i ostatní pořád vtloukaj do makovic o čištění operačního pole, Voe?

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Je potřeba být opatrný, nepoškodit přitom houby, parťák dělá houbařskou osvětu a uklidňuje kolemjdoucí, koneckonců, Bohnice jsou v tomto případě nebezpečně blízko!;)

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Když skončí nůžky, dojde řadu na pinzetu na jemné dočištění a pak deštník..hrozí snad déšť?;)

Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 21:43, Forrest Run(m), (Houby)

Ou nou, v tomto případě je to stínítko/slunečník!
Vidíte, jak se oba pekelně soustředí?
Krásnej zbytek weekendu a sorry za přetah!:-)

Re: Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 22:46, karelzbrd(m), (Houby)

krásná reportáž, díky honiči, jak bys napsal Ty.

Re: Re: Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 09.10.2016 01:34, fáfa(m), (Houby)

..no výborně..vypadám fakt moc hezky..

Re: Re: Re: Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 09.10.2016 22:45, vlk(m), (Houby)

...to seš ty fáfo...???...já myslel že Karel Hála...

Re: Re: Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 09.10.2016 10:58, chorcheee(m), (Houby)

Ach jo, já myslím, že toho s Vittadinkou moc naděláte...

Re: Re: Blahopřání k narozkám mému úhlavnímu příteli Yohanessovi!:-), 08.10.2016 23:50, Kraken(m), (Houby)

Honzo, k narozeninám ti přeju vše nejlepší, atd jak píše Peťura a ještě mnoho dalších špeků. Samozřejmě mykologických, aby nedošlo k mýlce! Výběr fotky byl jasný, když vidím to nasazení.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30