O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Mech..., 30.09.2016 20:04, Patrik(m), (O přírodě)

Mechy obvykle nefotím, ale tenhle mě docela zaujal, snad bude Chorchee vědět ... foto nic moc, ale nechtělo se mi tím moc zabývat, když v okolí bylo tolik zajímavých věcí

Re: Mech..., 30.09.2016 20:04, Patrik(m), (O přírodě)

Měl celkem pevný, krátký stonek ...

Re: Re: Mech..., 30.09.2016 20:36, chorcheee(m), (O přírodě)

Myslím, že Rhodobryum roseum. A Patriku, koukal jsem na některé popisy Tebou založených položek v Atlasu a vícekráte jsem nad tím musel kroutit hlavou. Některé formulace mi přijdou úsměvné, jiné i zavádějící či nesprávné. Časem tady dám něco k veřejnému posouzení (třeba jsem jen zaujatý). Současně bych prosil profíky (Hanýžku) a místní matadory (Zeda, Yohanesse, Basseta, fáfu a jistě i mnohé další) zda by byli ochotni občas na popisky zakládaných hub kouknout. A to se netýká jen Patrika. Bohužel i já tam měl (a jistě ještě mám) spoustu nesmyslů a skoro nikdy to nikomu nevadilo (nanejvýš jsem dostal pojeb za špatnou fotku, což je také ale dobře!).

Ale zejména ty popisky od Patrika začínají nápadně připomínat houbyolbramic, což je v zásadě humoristický blog . Chceme to tady také tak?

Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:05, Joska(m), (O přírodě)

Sorry, ale ono to tady není dvojče houbyolbramic? Aspoň podle chování Patrika to tak už delší dobu vypadá...

Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:07, Patrik(m), (O přírodě)

Nechci tady zase spouštět dlouhou a nesmyslnou debatu, takže takhle ... ty nepřesnosti či desinformace klidně pošli do soukromé zprávy, uvidím, co se s tím dá dělat. Ale mrkni třeba na popis ohnivce rakouského, nechci moc kritizovat Forresta, ale jeho popis bylo spíše povídání plné gramatických chyb, které jsem odhalil i já, celé jsem to poupravil... Co se týká těch houbyolbramic, musel bych to celé předělat, to raději dám některé starší fotky sem a některé informace zde předělám a doplním (neplést si s překopíruju), ale opravdu si teď říkám, že některé mé poznámky, třeba ohledně ekologie jsou spíše takovým "jak jsem to našel a kde". Co byste ale chtěli, vždyť mi bylo 14, když jsem to začal psát!!! Teď se od té doby některé mé názory na odbornost rapidně změnili. Dále to doufám nebudeme rozvádět ....

Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:38, chorcheee(m), (O přírodě)

To jo, já ve 14 letech jsem si jen leštil hůlku, jak by řekl Forrest . Na svůj věk děláš neuvěřitelné pokroky. A jak nemáš moc sebereflexi, neodradí Tě kritika ani výsměch. Já dostávat na prdel tak, jak na různých místech dostáváš Ty, asi bych to vše vzdal. V tomto máš obrovskou výhodu, zdá se mi...

Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:51, Zdeno(m), (O přírodě)

..a až budeš doktorem Mlčochem, budeš mít stejnou image jako chorcheee, což je odhad, vize a konstatování, ne kritika...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:54, chorcheee(m), (O přírodě)

Asi to s Patrikem vezme podobnou trajektorii, jako se mnou. Také to tak vidím .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:57, Patrik(m), (O přírodě)

Začínáte přemýšlet příliš dopředu, já živ jsem v čase přítomném, nikoliv minulém ani budoucím ... vždyť nemám ještě ani maturitu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 22:13, Zdeno(m), (O přírodě)

Tvoje odpověď se mi líbí...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:58, Zdeno(m), (O přírodě)

Dráhy těchto trajektorií jsou exaktně popsatelné...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 21:55, Patrik(m), (O přírodě)

Čekám na tu SS. Opravdu by mě to zajímalo, potřebuju vědět, na co si dát pozor a co případně opravit, jinak ještě sem dám někdy pár fotek atlasovek, u kterých si nejsem jistý určením...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 30.09.2016 22:13, chorcheee(m), (O přírodě)

Ty myslíš, asi SZ, že? Už Ti to tady někdo psal, takže si to pamatuji i já... .

Já Ti nyní nic psát nebudu. Až to shromáždím, dám veřejně. Zajímala by mne širší diskuse na pojetí Atlasu. I když možná to vyšumí.

Honzík se tu před časem snažil také razit nějaký betelný plán a taky to nemělo žádnou odezvu.

Prostě do Atlasu si tu dále bude každý (m) dávat co uzná...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 01.10.2016 00:05, Patrik(m), (O přírodě)

Tak to jsem zvědav, kdo začne mazat ty špatné fotky z atlasu, já už se toho raději nedotknu...

Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 01.10.2016 00:43, fáfa(m), (O přírodě)

..jděte do prdele!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 01.10.2016 08:01, Patrik(m), (O přírodě)

???

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 01.10.2016 09:12, petras, (O přírodě)

Pozvěte si odvedle pana B.Ten Vám v tom udělá pořádek.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mech..., 01.10.2016 20:23, Zdeno(m), (O přírodě)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30