O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Výstava v Brně, 26.09.2016 17:29, Hanýžka(m), (O přírodě)

Díky všem za velkou obětavost, třeba Chorchee jel kvůli nám až na Šumavu a pak do Brna. Forrest se (žel méně úspěšně) snažil zase na Českolipsku, ochotných lidí bylo hodně, ale úspěšných málo, kámoška třeba místo hub donesla tentokrát buchtu a to její synové znají les jako své boty...tradičně nás zachránil Kudláček s Iriskou. My jsme se také snažili, co do počtu druhů nic moc, ale přece jen něco se našlo... třeba tento hřib dřevožijný, který jsem zaregistrovala, přeběhla (byly důležitější potřeby po 2,5hod v autě) a pak se k němu vrátila - to už se z něj radoval zbytek naší sběrné party - Vladimír, Lenča Burianová a Rhim Ryoo z jižní Koreje.

Reportáž klidně dej, Chorchee, pokud se vyhneš fotkám mé osoby, tradičně se tvářím hůře než ve skutečnosti vypadám - aspoň doufám, že to není realita.

Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 17:34, petras, (O přírodě)

Jako bych slyšel vlastní manželku,mám zákaz ji fotitNěco podobného se válelo rozlámané v parku.

Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 18:50, Zdeno(m), (O přírodě)

Řeč je, doufám, o houbě...

Re: Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 20:24, petras, (O přírodě)

Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 17:35, Hanýžka(m), (O přírodě)

Ženský jsou v tomto asi všechny stejný... Akorát já ještě manželovi zdůrazňuji, že širokáčem mě má fotit jen na výšku a ne na šířku - fotit mě učil on, tak to má z toho.

Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 17:36, Hanýžka(m), (O přírodě)

Tady jsem vybrala (a trošku ořízla) fotku Chorcheeho z přednášky, kde jsem se neksichtila a tedy ji necenzuruji.

Re: Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 18:38, chorcheee(m), (O přírodě)

Ano, tady jsem si právě říkal, že Ti to fakt sluší, tak je fajn, že to vidíš podobně a sama jsi ji sem přidala .

Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 18:45, chorcheee(m), (O přírodě)

Petras: Ta návaznost témat "fotografování Tvé ženy" a pak hned, že něco podobného rozlámaného se válelo v parku je vtipná .

Re: Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 18:54, Zdeno(m), (O přírodě)

No vida, tohle jsem před mou nedávnou replikou přehlédl...Sleduješ, chorcheee, tu empatii?...A Ty furt skuhráš, že Tě nikdo nemá rád...Máme Tě rádi všichni a jsme s Tebou jedna duše...A opovaž se to zpochybňovat...

Re: Re: Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 18:56, Zdeno(m), (O přírodě)

Hm, a někteří Tě mají rádi ještě víc, než ti všichni... No, není to radostné?

Re: Re: Re: Re: Re: Výstava v Brně, 26.09.2016 19:50, chorcheee(m), (O přírodě)

Je .


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30