O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:04, chorcheee(m), (O přírodě)

Dobré odpoledne,

tak jsem zas koukl na nahouby.cz, prošel pár dní do minulosti a svůj názor jsem si jen potvrdil. Nový poznatek je, že se tam neparoduje a nezesměšňuje (částečně sám sebou) jen pan Burle. Když kouknu na přiložený úryvek z diskuse (který i když je vytržený v kontextu je nepochybně příkladem žumpy dostatečným a nezpochybnitelným), musím se ptát. Ptát na otázku, která nejspíše zůstane řečnickou: "Nepovažujete za nedůstojné se tam o něco seriozně snažit?" Zřejmě nepovažujete, protože tam mnozí stále přispíváte.

Podle mne je třeba ty stránky nechat zemřít (=zanechat tam Burleho a jeho alter ega osamělá). Nebo přimět admina (pokud tam nějaký je), aby zavedl povinnou registraci. Já to ale dělat nebudu, já ke stránkám citový vztah nemám. To byste museli vy...

Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:10, MACEK, (O přírodě)

Po tvých a tobě odpovídajících závěrech se tam musím taky kouknout.

Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:14, chorcheee(m), (O přírodě)

Macku, koukni, to zas nepovažuji vůbec za špatné! Já třeba - i když se to možná nezdá - o sobě často pochybuji. Z odborného i lidského hlediska. Tam si člověk může v tomto směru zlepšit sebevědomí, když čte příspěvky lidí, kteří se chovají jako ještě větší "pitomci" .

Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:11, chorcheee(m), (O přírodě)

Pochopím ještě, když se Yohaness a další ozvou, když je (pseudo)Burlem doporučený k jídlu údajný slizák, který je ve skutečnosti pavučinec. Zachránit neznalého tazatale před otravou je řekněme občanská povinnost. Jiné aktivity tam mi ovšem přijdou jako mrhání časem, který nám byl dán...

Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:20, basset(m), (O přírodě)

Je to srdeční záležitost několika z nás, kteří tam začínali a i dnes se tam občas potkáme. O tom, zda tam přispívat nebo nepřispívat snad nebudou hovořit "cucáci" A Burle? Burle je fantom těch stránek stejně tak jako ... nebo smrk nebo cidlínek nebo kozák nebo i jiní exoti
PS. admin stránek existuje, ví se o něm, ale ten tomu nechává volný průběh ...

Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:36, chorcheee(m), (O přírodě)

... a kdo ví, jestli nejsem také jedním z "úřadujících anonymů" na nahoubach já. Tam třeba píši sprosťárny a tady se nad tím pohoršuji. To by bylo také vtipné, což? Kontrasty mám přeci rád .

Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:48, basset(m), (O přírodě)

.. ano, psal jsem: ... nebo i jiní exoti

Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 17:51, chorcheee(m), (O přírodě)

Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 20:05, Zdeno(m), (O přírodě)

Hm, tam jsem začínal (A.D.2007...), mám tam 10 000 fotek, tedy srdeční záležitost a hluboký vztah, vzdor osobnímu "antifanclubu", který tam prosperuje. Jsem zřejmě odpovědný za rozpad Mléčné dráhy, čtvrtou světovou a tak. Jako vyvrhel doufám odradím případné publikující, s výjimkou nenávistných výpadů těch s odkrytým hledím a ryzím charakterem. Jak ovšem známo, nejhorší je, když se o vás nemluví. Abych upřesnil, na nahoubách pouze determinuji houby a stručně komentuji cvrkot. Jakékoliv jurodivé příspěvky nechávám zásadně bez reakce. Moje případné fotky jsou tam hned dehonestovány, autor znectěn, podpis kritika poněkud rozmazaný, ale dílna se určitě nezapře...

Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 20:45, Patrik(m), (O přírodě)

Na této stránce jsem v životě nebyl a v životě jsem tam nic nedával, stačilo si přečíst dva řádky v diskusi a bylo mi jasné, že by to byla ztráta času. Tak alespoň doufám, že si nebudu muset za pár let říct, že jsem na těchto stránkách zbytečně ztrácel čas atd. Prostě, aby se tady taky nezačali psát a řešit naprosté nesmysly a nezačali tady chodit takový, tzv. (teď se nejlépe hodí použít literární pojem) zbyteční lidé.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 20:48, basset(m), (O přírodě)

Tvoje starosti bych chtěl mít

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 20:55, chorcheee(m), (O přírodě)

Koukám, že korektor Patrika/gramatiky je zde rychlý

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 21:51, Zdeno(m), (O přírodě)

Přesto jeho vzestup v disciplině mateřština (pád už snad nenastane...), je obdivuhodný a hodný pochvaly...Jak známo, nejlepší výkony jsou podávány pod tlakem...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 22:00, Zdeno(m), (O přírodě)

Že by ses dal na ruskou klasiku? Da, da, líšnyj čelověk, éto naverno russkoje ponjatie...(Coby IT debil samozřejmě neumím transformovat klávesnici na azbuku...)

Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 18.09.2016 23:45, Kraken(m), (O přírodě)

Já jsem na Nahoubách začínal ještě o rok a možná ještě o něco dřív, než Zdeno. Fotek jsem tam zanechal taky slušnou hromadu a dlouho jsem na ty stránky nedal dopustit, i když se tam vždy nějaký úchyl, grafoman, nebo prostě jen pitomec, našel. Mippy bohužel čím dál, tím víc stránky zanedbával, až nakonec téměř všichni mykologové a i ti, co se o houby trochu víc zajímají, odešli na nově vzniklé stránky, které někteří z odešlých založili. Na ty významnější jsem byl hned od počátku přizván, proto také přispívám na více stránek najednou a nepreferuji jen jedny, jako nějaký fotbalový klub. I na Nahouby jsem ještě dlouho poté, co už je většina mých známých opustila, přispíval, byla to i má srdeční záležitost. Ale nakonec mě to tam už začalo unavovat, ještě nějakou dobu jsem to tam jen pozoroval a teď už jsem tam skoro rok ani nenahlédl. Tyhle stránky jsou v podstatě jediné, kde se taky diskutuje. Což je určitě dobré, i když některé diskuse jsou trochu nadbytečné! Já sám se už, až na výjimky jako je tahle, do diskusí příliš nezapojuji, právě po špatných zkušenostech na Nahouby.

Re: Re: Žádná registrace, žádná úroveň, 19.09.2016 09:45, Hanýžka(m), (O přírodě)

Já to vzdala poté, co Burle začal kopírovat moje reakce z jiných stránek a připisovat tam nesmysly, které jsem nenapsala. To už bylo jasné, že bych tam ztratila nejen náladu, ale i nervy. Těch "exotů" je na nahoubách tolik, že tam normální reakce zanikají. "Maskoty" má každá stránka, ale co je moc, to je moc...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30