O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

kolem Radešína, 15.08.2016 08:16, ferdik, (Houby)

byla to slabota

Re: kolem Radešína, 15.08.2016 08:46, Milda, (Houby)

Tak to jsme na tom Ferdiku stejně. Tohle mám ze soboty.

Re: Re: kolem Radešína, 15.08.2016 09:14, MACEK, (Houby)

Hodně myslivců, zajícova smrt....

Re: Re: kolem Radešína, 15.08.2016 11:05, Joska(m), (Houby)

Mildo, promiň, ale pro tebe i pro ferdika: Když se podíváš zpětně, vkládájí se sem fotky nálezů trochu jiného rázu a hlavně ne chlubivým stylem (Heč, koukejte, co jsem našel!) v košíku nebo na talíři. Nejvýš někdy výjimečně jako doplněk.

Re: Re: Re: kolem Radešína, 15.08.2016 11:19, chorcheee(m), (Houby)

Ferdík je obzvláště zajímavý zjev. Lidí, jejichž fotografie ze začátku byly podobného typu, je celá řada. Ale protože Joska, fáfa, Yohaness a další jim psali, že tímto způsobem hezky nereprezentují ani sebe, ani houby, staly se v principu dvě věci. 1/ Tito lidé se na stránky vykašlali a už nepřispívají (protože procházím historii, zjišťuji, že takových krátkodobých členů bylo poměrně hodně). No a nebo za 2/ začali fotit technicky i kompozičně přijatelně.

Ferdik nespadá ani do jedné kategorie. Přestože už mu lidé píší dost nevybíravá hodnocení k jeho fotografiích, s buldočí vytrvalostí sem velmi podobné výtvory vkládá už přes dva roky. Vlastně se dost divím, že ho to baví. Když mne někde nedoceňují (a nyní odhlédněme od faktu, zda právem, nebo neprávem) nebudu se tam mermomocí tlačit, ne?

Re: Re: Re: kolem Radešína, 15.08.2016 13:50, basset(m), (Houby)

Nějak nerozumím tomu, proč Vám oběma vadí talíř nebo košík s houbami. Dávají se sem fotky, které nejsou vůbec o houbách ani vzdáleně a nikdo se nad tím nepozastavuje. Dokonce tu běží i kvíz o rostlinách, ...
A Vám vadí houby na talíři
Někdo to tak holt fotí a pokud se to nelíbí, použijte vlkovo pravidlo - otočte kolečkem myši.
HOWGH.

Re: Re: Re: kolem Radešína, 16.08.2016 08:57, ferdik, (Houby)

indiání to nevzdavájí přatelé nemám na to abych si koupil drahou fotaparaturu a jak již jsem před koky psal nejsem fotograf ale houbař amatér v důchodu.

Re: Re: Re: Re: kolem Radešína, 16.08.2016 10:18, Joska(m), (Houby)

Fakt si myslíš, že jsi tady jediný houbař amatér? A v důchodu? Ono někdy stačí si říct-tak tohle fakt není publikovatelné.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30