O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

Tož Karlosi, k dnešnímu jubileu ti s Karolínkou srdečně přejeme fšecko NEJ a MAX, hlavně tu sexuélní svěžest, Sokolíku!:-)

Coby přací fotku jsem zvolil Tvoji srdcovku....Křemílky dubové z 19.října, resp. v tomto případě spíš "lískové"...několik takových hnízd rostlo u bází nejstatnějších lískových keřů, podrostu teplomilných doubrav Svatojiřského lesa.

Tady máš hudební přáníčko od Schmitzera: Kaluž

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 01:48, Kraken(m), (O přírodě)

Tak tys nezapomněl? Díky za přání i za tu Kaluž. Akorát, že pro mě je moc krátká!

Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 02:57, MACEK, (O přírodě)

Paráda, že pod lískama
Karle, taky vše nej k narozkám

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 08:12, Forrest Run(m), (O přírodě)

Přiznám se bez mučení, upozornila mě Karolínka!
Ti třeba zdejší Poetická Lesní Žínka Pája ještě nějakou tu sloku přičiní!:-)

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 14:20, MirekK, (O přírodě)

Pripojuji se k Forestakovy.Vsechno nejlepsi k narozkam Karle,hlavne to zdravicko.

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 23:18, Kraken(m), (O přírodě)

Díky Vám všem za přání.

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

K Dušičkovému tématu...odpočívejte v pokoji v širším pojetí....z lesů Kutnohorska od osvíceného fořta

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

Nejprve moje kajícná omluva, že Vás tu tak ostudně zanedbávám, nicméně, fčeličky už jsou úspěšně zazimované, škody na včelnicích napravené a hřibovité už to také pomalu balí, tak se tu budu vyskytovat častěji!

Fšechny fotky jsou mobilní, prosím o laskavou shovívavost, dík.

Hříbci bumbrdlíci.....

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 14:11, basset(m), (O přírodě)

.. běžný houbař ráno přijde do lesa a ouha - Forrest měl noční a všechno vykostil

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

Kájinka se už nemůže dočkat, až si je uděláme jako Carpaccio!
Schválně to zkuste, hříbky nakrájet na tenký plátky, zakápnout extra panenským olivovým olejem, špatku hrubé "pekařské" soli a maličko barevného pepře, utlučeného těsně před podáním, Nebe v Hubě!:-)

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

A vůbec jsme si tuhle.....

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

...opožděnou, ááále o to.....

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:37, MartinRůžek, (O přírodě)

Taky mám Fiata, stříbrnýho.

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

....výživnější hříbkovou sezónu setsakra užili!:-)

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

Moje poslední omluva patří Brdskýmu Kájovi...tak už to pro Tebe budu moct konečně sepsat, jestli už tedy nemáš moji woo-doo panenku!;)

Hele, jakýho nefšedního "Plyšáka" jsme dnes našli v Brrrdech!:-)

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 08:55, karelzbrd(m), (O přírodě)

ahoj, mně bylo jasný, že nestíháš, když se ta sezóna takhle na sklonku rozjela... To víš, že mám zájem o souřadnice. Neříkej, žes ty košíky takhle naplnil někde u nás??? A si piš, že Tě brzy budu bombardovat - šak začíná další sezóna hlív, pařezníků, ušisek a sametonožek...

Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 02.11.2017 21:32, Forrest Run(m), (O přírodě)

Budeš-li mít zájem o GPS, stačí říct!:-)
Předpokládám, že mi zdejší odborníci na Ježatce různozubého potvrděj, že tenhle se ještě rozhodně do Věčnejch Lovišť odebrat nehodlá!:-)

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 11:35, Pavla, (O přírodě)

Tyhlety Forrestovy příspěvky mi pokaždé připomenou „tsunami“

Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k narozkám a několik omluv, 03.11.2017 14:16, basset(m), (O přírodě)

.. naštěstí bez materiálních následků


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30