O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

snad ještě dokážu vložit příspěvek. Zatímco Vy pomalu rozjíždíte hlavní houbařskou sezónu, já, když se mi zasteskne po houbách, mrknu akurát tak na balkón, kde můj kamarád kaziroh pořád pomalu, ale jistě, rozkládá a kazí roh.

Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

Ovšem včera jsem za naším domem náhodně objevila na pařezu, kde běžně vyrůstají jen klanolístky, něco zcela nového. Ha!

Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

Že by hlíva? Googlím, googlím.
Že by prvonález? Googlím, googlím.
Že by Červený seznam ktg. EN? Googlím googlím.

Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

Že by vzácnější hlíva chlupatá? Podle mě JO! BINGO!!!

Škoda jen toho sucha, vědět o ní dřív, chodím ji pravidelně zalívat jako princezna Krasomila. Ale co už nadělám? Radost z nálezu si přece vzít nenechám...

Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

So let's go: ♫ Chlupatou, chlupatou tu já mám nejradši, chlupatou z ČS EN tu já mám rád...♫

Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 19:13, Pavla, (O přírodě)

Víc houbařských zážitků, pokud nepočítám štítovku jelení z minulé soboty v parku s Prckem, nemám, takže přeji všem pohodové chvilky v přírodě a s tím spojené bohaté nálezy.

Dočetla jsem se tu i smutné věci, takže milému Krakenovi dodatečně upřímnou soustrast, přeji Ti hodně sil a s laskavou vstřícností přírody a VD posílám jeden otčenáš.

Mějte všichni fajn večer a třeba zas někdy ... ahój! ;)

Re: Re: Ahoj kamarádi, 12.05.2022 23:33, Kraken(m), (O přírodě)

Díky Pavlínko za ten otčenáš. Hrne se to na mě teď ze všech stran, snad mi ten nádherný song zároveň s krásou přírody pomůže...

Re: Re: Ahoj kamarádi, 13.05.2022 06:33, MACEK, (O přírodě)

Zdravím tě Pavlo, příjemné pozastavení

Re: Re: Ahoj kamarádi, 16.05.2022 20:54, tomaj, (O přírodě)

Gratulace k nálezu.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30