O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 18:21, Zdeno(m), (Houby)

Vyrazil jsem s mou svěží seniorkou a dvěma dorostenkami do lesa mých představ. Černou můrou a permanentním stresem je pro moji pohybovou soustavu, potažmo kostru, velkoryse a bohatě vyztuženou ušlechtilými kovy, pád. Jak známo, odříkaného chleba největší krajíc. To si můj úhlavní přítel Murphy s nadhledem ošéfuje. Takhle vznikla neformální a neplánovaná výstavka bohaté sklizně. V Hamru bylo božsky, věřím, že by tam i hodně fyzicky i psychicky rozhození lidé významně pookřáli. Hezký večer přeje Zdeno ze seweru...

Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 18:31, petras, (Houby)

Pokud to ocel a kosti vydržely,tak jsi dopadl dobře.Já jsem minulý týden v pasece udělal salto s motorovou pilou,zakopl jsem o kus dřeva v ostružinách,dopad na hromadu kamení a týden fialová holeň.Nebylo co sbírat,naštěstí jsem zůstal v kuse.

Re: Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 18:56, mh, (Houby)

Mcely dnes bez pádu (ale znám to...), ráno 3 stupně a kosa, ale po pěti hodinách už bylo příjemně. Roste toho hodně - smrkáči, kozáci, křemenáče, exploze hnědáků, dokonce vyrazily nové růžovky. Tak jen aby nám to nezamrzlo moc brzy.

Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 19:02, Bery, (Houby)

Ještě že krom úhlavního přítele máš i svého andělíčka strážníčka...dvakrát sbírané jsou ještě chutnější.

Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 19:04, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Tak těm já říkám sviňurky a neberu je.Ale proti gustu!Prostě jim nevěřím-ani čirůvce šafránové! Dávej na sebe Zdeno pozor!

Re: Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 19:15, Zdeno(m), (Houby)

Dávám...

Re: Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 05.11.2020 21:49, Zdeno(m), (Houby)

A to je která, ta šafránová?

Re: Re: Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 06.11.2020 05:55, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Sorry! Chtěl jsem napsat-šafránku červenožlutou!

Re: Re: Re: Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 06.11.2020 07:16, Zdeno(m), (Houby)

Tak tu neberu...

Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 06.11.2020 00:24, Kraken(m), (Houby)

Hlavně, že to dobře dopadlo! Murphy je hajzlík, znám to. Taky jsem dnes dnes sbíral vysypané houby, naštěstí bez pádu.

Re: Dnešní Hamr na Jezeře..., 06.11.2020 14:23, Pavla, (Houby)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30