O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 19:26, Zdeno(m), (O přírodě)

Ten člověk má přece jen nějakou protekci, co den, to výroční. Přeji Ti, oslavenče Karle, abys pořád měl někoho nablízku o koho se můžeš opřít.

Re: Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 19:26, Zdeno(m), (O přírodě)

Dívej se kolem sebe barevně a optimisticky...

Re: Re: Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 21:01, Lawnmower, (O přírodě)

Podzim z těch obrázků crčí. Hezké.

Re: Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 19:26, Zdeno(m), (O přírodě)

A že pořád o něco přicházíme, je vyšší moc. I tu moji hýčkanou hlívu mi jako perníček loupou vetřelci. Hezký večer a dobré dny Ti přeje Zdeno ze seweru...

Re: Re: Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 21:10, Millda, (O přírodě)

Re: Re: Krakenovi do vínku..., 04.11.2020 23:54, Kraken(m), (O přírodě)

Díky Zdeno! To máš tak, když se narodíš na dušičky a tvůj táta je Karel. Mnohokrát jsem v dětství žehral na to, že mi to vychází hned po sobě. Dárky jsem dostával vždy jen k narozeninám a k svátku už jen přání. Já byl celý život zvyklý opírat se jen sám o sebe, maminka mi zemřela, když jsem byl na vojně a táta pět let po ní. A to mi už zůstalo, spíš se všichni opírají o mě. A je to tak dobře. Optimista jsem. Musím, jinak bych to nedal. A mám raději když svítí sluníčko, než když padá listí. I když zase na podzim roste nejvíc hub a na slunci se špatně fotí... Ono všechno má něco do sebe. A tak ma byť!

Re: Re: Re: Krakenovi do vínku..., 05.11.2020 21:45, Zdeno(m), (O přírodě)

Poslední věta mi významně napověděla: už vím, koho mi připomínáš. Je to jasné, Dobeše...S těmi narozkami máš docela pech, ale kdo se narodil 29. února je na tom ještě hůře. To náš nejstarší vnuk Kryštof byl filuta. Narozky má 18. března, Kryštofa je 18. září. No,nekup to...

Re: Re: Re: Re: Krakenovi do vínku..., 06.11.2020 11:11, vevanek, (O přírodě)

To ten můj "dědek" to má taky blbé. Narodil se na Štědrý den. Jó to byl dáreček


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30