O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Fotky jsou ještě z víkendu, nějak mi to nevyšlo dřív.

Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Muchomůrky jsou krasavice a ta nejjedovatější patří k těm největším fešandám.
Roste u nás jen na pár místech, není až tak všudepotkatelná.

Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Další jedovatá, tu si snad nikdo neveme, smraďoška.
Čirůvky sírožluté se začínaj rozjíždět.

Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Hřibu modračku už ubývá, u nás po prázdninách končí.

Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Jedny končí, druhé začínají, jako třeba ouška.

Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 22:37, Dano, (O přírodě)

Ještěže nosím lopatičku, na focení některých houbiček je třeba vykopat díru na foťák, tyto snad voskovky liškovité nebo jim podobné.
Tak asi zas o víkendu nebo spíš po něm(poslední dobou mě všechno nějak strašně dlouho trvá)

Re: Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 16.09.2021 23:45, petras, (O přírodě)

Máš pravdu a některé věci se mi nechtějí dělat vůbec.

Re: Re: Re: Přihodím pár obyčejných fotek obyčejných hub, 17.09.2021 07:21, MACEK, (O přírodě)

Paráda Porád se to dá, já kdybych si při focení lehnul, tak už nevstanu. Přitom se říká, že nejlepší je ta práce, při které se dá ležet.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30