O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

..., 29.02.2016 11:28, Tori(m), (O přírodě)

Ty bláho, asi jsou zas nějaké skvrny na slunci nebo co... u Slováků je půlkilometrové vlákno s hádkou o ničem, tady se to taky mele, wtf? Nebudu připisovat stý první názor ve prospěch té či oné strany sporu, jen si myslím, že byste některé věci mohli řešit spíš přes zprávy. Nevidím moc důvod vylepovat každou reakci veřejně (hledajíce podporu zatím tiché většiny?) - člověk si pak při čtení vzpomene na další věci, které ho taky štvou (nebo by mohly štvát) a vzniknou podobně ohnivé odbočky od původního tématu, a to už je tuplem zbytečné.

Už aby začalo něco pořádně růst, příroda uklidňuje. ;)

Re: ..., 29.02.2016 11:38, machaon, (O přírodě)

....máš úplnou pravdu, také mi to tu začíná s--t.

Re: ..., 29.02.2016 11:53, Pavla, (O přírodě)

Ahoj Tori, ahoj Machaone,
cítím to úplně stejně. Nemám ráda konflikty, ani násilí, zkusme Tondův návrh „dát si přes hubu“ využít raději jen virtuálně za pomoci hub. Ring volný! ;)

P.S. Jinak slibuji, že fotka „zápasnických“ hvězdovek smrkových Made in Doma je na dlouhou dobu má poslední. Po dnešní kontrole jsem totiž práce schopna a v sobotu hurá do přírody. Tak se tu nežerme!!!

Re: Re: ..., 29.02.2016 12:28, machaon, (O přírodě)

Pěkní zápasníci sumo, hadžime

Re: ..., 29.02.2016 13:11, Hanýžka(m), (O přírodě)

Máš pravdu, díky. Už se těším, až poroste víc hub...

Re: ..., 29.02.2016 15:39, MACEK, (O přírodě)

Dík Tori, "chodím" na stránky čtvrtým rokem a tohle jsem zatím nezažil. Sdílím Tvůj názor. Konečně se začíná srovnávat vláhový deficit a doufám, že se bude opakovat jaro 2013.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30