O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Zimní, 29.01.2014 20:32, tchoř, (O přírodě)

Dnešní zimní vycházka a pár fotek.

Re: Re: Zimní, 30.01.2014 10:19, vlk(m), (O přírodě)

...tož vítej tchořu...nebo tchoři...souhlasím s gazelou a nevěš hlavu, bude líp...

Re: Re: Zimní, 29.01.2014 21:18, Zdeno(m), (O přírodě)

Ách jo...

Re: Re: Zimní, 29.01.2014 21:21, Joska(m), (O přírodě)

Sorry, asi Ti to zatím nikdo neřekl, snažíme se to nezahlcovat a pokud možno dodržujeme nepsané pravidlo 6 fotek na den. Navíc jde trochu i o kvalitu, ale tohle je spousta nic neříkajících mazanic.
Pro Tvou informaci - pokud bys některé fotky postrádal, 6 nejhorších jsem smazal. Tím ale fakt nechci vůbec říct, že ty zbývající jsou dobré.

Re: Re: Re: Zimní, 29.01.2014 22:42, Zdeno(m), (O přírodě)

Byla to jistě těžká volba...

Re: Re: Re: Re: Zimní, 29.01.2014 23:17, gazela(m), (O přírodě)

No ale procházka to mohla být dobrá

Re: Re: Re: Zimní, 30.01.2014 07:51, Kraken(m), (O přírodě)

Josko, tohle mě trochu zarazilo. Trochu podivné přivítání nově zaregistrovaného přispěvatele, rovnou mu bez varování smazat polovinu fotek a nazvat je mazanicemi. Neříkám, že jsou nějak světoborné, ale dají se tu spatřit i horší, dokonce byly i v atlase. Trochu vlídnější přístup by neškodil! Není každý tak splachovací, jako mlčochherp, spoustu lidí to může odradit. Takhle to vypadá, že to tu jsou stránky skupiny elitářů, kteří o normální přispěvatele nestojí. Snažit se udržet vysokou laťku je sice chvályhodné, ale nemusel bys na to snad tak zhurta...

Re: Re: Re: Re: Zimní, 30.01.2014 11:18, Zdeno(m), (O přírodě)

Slovo do pranice. Dávam za pravdu krakenovi, že to bylo trochu s kanonem na králíky a šlo by to asi decentněji. Na druhou stranu, o lidské vlídnosti a toleranci jsem na předchozích stránkách dostal tvrdou lekci a školení. K "podivnému přivítání" ovšem připojuji zásadní výhradu k tchořovi a jistě nejen k němu. Mnozí vstupují někam stylem jsem tady, koukejte a hlavně vysypte, co jsem to mizerně nafotil. Kdyby člověk u dveří pozdravil, představil se, něco o sobě sdělil, určitě by Joska zvolil smiřlivější postup. Nicméně, jistě to není důvod k diplomatické roztržce, sám tchoř to jistě okomentuje, je samozřejmě vítán jako každý s dobrými úmysly. Do jaké míry si ovšem lámat hlavu tím, zda náhodou někoho neodradíme od těchto stránek, je už tenký led. Mnozí si totiž nikdy nepřipustí, že je jim nabízeno, berou a dostávají, aniž by totéž poskytli a ve finale, když se láme chleba, se přidají k táboru kritiků a nespokojenců...Takže, na druhou stranu, na hrubý pytel hrubá záplata pro ty, kteří se drží jiného českého výstižného: drzé čelo lepší než poplužní dvůr, což nemyslím právě na nově, trochu nešťastně vstoupivšího tchoře...Dostávat a dávat by totiž měly být dvě strany téže mince...

Re: Re: Re: Re: Re: Zimní, 30.01.2014 17:10, Kraken(m), (O přírodě)

Byl jsem si skoro jistý, že na to budeš reagovat právě ty, Zdeno!
Musím ti dát za pravdu v tom, že když jsem kdysi objevil Nahouby, udělal jsem to, co považuješ za slušné. Zřejmě to už dnes tak samozřejmé není. Na druhou stranu jsem tam tenkrát sypal příšerné fotky, dělané odpojitelnou webkamerou a nikdo mě takto tvrdě nekritizoval. A to tam ještě admin fungoval! Až mi to časem samotnému bylo trapné, když jsem viděl pěkné snímky některých borců a chtěl jsem se jim vyrovnat. Snad se mi to občas i povedlo. Kdyby mě tam tenkrát hned zkraje pořádně zdrbali, asi bych potichu vycouval a už bych tam nelezl...
Tohle se samozřejmě týká jen první části tvé reakce a tchořova entrée.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30