O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 18:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Snažím se vybírat dobré a jednoznačné obrázky, ale je to úkol pro chytrou horákyni. Po téměř čtyřech stovkách sad se občas netrefím. Mimochodem, víte jak také může vypadat penízovka sametonohá, když se sejdou postupné růstové vlny?

Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 18:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Trable s minulou outkovkou hrbatou nebo vonnou máte možnost si prohlédnout níže, nejsem kdovíjaký odborník a co nemám spolehlivě nakoukané, jako bych neměl, navíc pojímám svou zdejší účast trochu šířeji, oslovují mne i jiné než houbové fotky.

Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 18:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Někdy se sisyfovská úloha složit a namíchat pětici tak, aby byla řešitelná, ale ne za pět minut, dostane do složitých kombinací a změn v tipech účastníků, ale vždy se konce dobereme...Víte jak vypadá lopuch?

Re: Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 21:57, chorcheee(m), (Kvízy)

Ano, lopuch(y) znám. I když většina lidí tomu říká jinak . Ale ke Tvé otázce, která by jinak zůstala nejspíše řečnickou: Je bohulibé, že dáváš pravidelně kvízy. Mě trochu trápí, že dáváš stále dokola poměrně málo (běžných) druhů, ale po smrti, v nekvalitních fotografiích a detailech, které často nedokážu poznat. Ale to je nejspíše můj problém .

Re: Re: Re: Ohlédnutí za kvízy..., 12.02.2020 09:08, Zdeno(m), (Kvízy)

O tom ty kvízy jsou...

Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 18:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Tak berte mé nedostatky s nadhledem a hlavně si třeba jen pro sebe tipujte, ale raději běžte s kůží na trh...Když čtu vaše tipy, jsem celé ucho...

Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 18:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Zima už asi nebude, tak si musím vypůjčit z vlatní mnohatisícové databáze, heslo led...

Re: Re: Ohlédnutí za kvízy..., 11.02.2020 20:09, houbomil-Klášterec(m), (Kvízy)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30