O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

Ehm, jaképak rozmarýny, ohnivce přece...

Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

Součkovic klika se pohybuje neslyšně, skoro plíživě terénem, žádná větev, kmen či pařez si nemohou být jisty, zda se nestanou součástí supermakrofocení. Natož ohnivce zimní na holé zemi...Poznámka: všechny objekty souhlasily s fotografováním, principy GDPR byly respektovány...

Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 19:13, chorcheee(m), (O fotografování)

No Zdeno, co to je za hroznou fotku???

Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 19:44, Zdeno(m), (O fotografování)

Ta je spešl for you jako test, zda jsi pořád na téhle planetě...Timing bezchybný, empatie hodna potlesku...P.S. Ta fotka je vskutku mizerná...

Re: Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 21:32, chorcheee(m), (O fotografování)

No, to je krásná odpověď! Zdeno je, jak už dlouho vím, formát! V podstatě na všech houbových stránkách mě štve, že se lidi poplácávají po ramenech a konstruktivní diskuze umírá. Třeba na slovenských nahuby se ke každé fotografii objeví několik až několik desítek obdivných komentářů a až pak (možná) si někdo všimne, že je druh špatně určen. Je tam celá garnitura chváličů, kteří mají asi hovno co na práci a celý den sedí u počítače, aby mohli stokrát napsat: "Skvělý nález, gratuluji!". Proto tam nepřispívám. Ale já také nemám moc s čím .

Re: Re: Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 04.02.2020 14:22, Zdeno(m), (O fotografování)

Pořád přemýšlím, jak exaktně a pregnantně označit sporadické tvůrčí erupce, kterými tady potěšuje chorcheee. Jak prosté, milý Watsone, sám bezelstně poradil: hřejivá lidská poselství. A takového se dostalo i mně, chlapci z polepšovny...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 04.02.2020 19:55, chorcheee(m), (O fotografování)

Díky, Zede! Já jsem si z pruzení už asi dávno udělal životní poslání. A přitom, myslím, že jsem pozitivní člověk (jen se nad ostatní občas povyšuji ). Lidi prudí často, ale tak nějak jinak - anonymně, bez rizika. Jinak, kde o něco jde, se snaží ukázat spíše v lepším světle. Ale jak říkám: "Lidi se snaží většinou dělat lepšími, než jsou. Já to dělám programně opáčně. Opravdoví kamarádi si ve mne rádi najdou to dobré". Takže jsem rád, že na mne mnozí nezanevřeli. A je jich překvapivě více, než jsem před lety čekal! .

Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

Táta Péťa jde samozřejmě příkladem...

Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

..ale ostatní mu skvěle sekundují...

Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

S tou fotovýbavou vždy vytěží maximum možného a to jejich tvůrčí nasazení obdivuji...

Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 04.02.2020 23:25, Tori(m), (O fotografování)

To je konečně fotka, ze které mám reálnou představu o velikosti hub. Už se nedivim, že jsem je ještě neviděla - koukám buď po větších na zemi, nebo po menších na dřevu/listí. Resp. doteď to tak bylo. To by v tom byl čert, aby tady někde taky nerostly.

Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 18:52, Zdeno(m), (O fotografování)

Je to milá společnost, třeba se taky přijedete podívat, nabídka doprovodu platí stále...Mějte hezký večer...

Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 19:09, Pavla, (O fotografování)

Sic na dálku, jsem fandou Součkovic týmu. Jsou fakt skvělí!

Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 20:05, houbomil-Klášterec(m), (O fotografování)

Líp bych to neokomentoval!

Re: Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 05.02.2020 12:42, Kraken(m), (O fotografování)

Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 21:06, soucekp, (O fotografování)

Zdeno, ještě jednou moc děkujeme za pozvání. A už teď se těšíme na další setkání . PS

Re: Re: Re: Jak se točí rozmarýny..., 03.02.2020 21:29, Zdeno(m), (O fotografování)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30