O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

For our dear boy Forrest, 15.01.2019 17:29, Pavla, (O přírodě)

pokud mi paměť ještě slouží, tak by se tu dneska mělo slavit, ne?

Ty mi určitě nehoubařský vstup odpustíš, so.... vše nejlepší, hodně zdraví, ať jsi pořád pořád hravý,

Re: For our dear boy Forrest, 15.01.2019 17:29, Pavla, (O přírodě)

ať Tě láska neopouští, ni ve vodě, ani v poušti

Re: For our dear boy Forrest, 15.01.2019 17:29, Pavla, (O přírodě)

a nakonec Ti, pochopitelně, přeji i To, co sám tak rád a vždy přeješ všem ostatním ... tu ... tu ... no... tu ... však Ty víš co.

Krásné narozeniny a vše nej, Péťo! ;)

Re: Re: For our dear boy Forrest, 15.01.2019 21:04, Forrest Run(m), (O přírodě)

Děkuju, můj nejmilejší Kódliku!:-)

Je fakt, že se mi loni stalo poprvý, že bych zbaběle utekl před křemeňákama, už jsme jich měli plný auto, domů i při bezproblémovým provozu cca 2 a půl hodiny a rychle ještě část zpracovat a část zachladit.

Má tu někdo praktický zkušenosti se zavařováním křemeňáků?

Sušený jsou pod zvěřinu, společně s kovářema, nedostižný, delikátní, kořeněná chuť, a k tomu báječně báječně tmavá omáčka!:-)

Vřelé díky, Pájo, jsi Dobrý Duch těchto stránek a nepokazíš žádnou legrandu, naopak, Tvá míra imaginace je obdivuhodná, jsi pro mě druhá Vítězslava Klimtová!:-)
Třeba nás jednou překvapíš nějakou publikací o houbových strašitýlkách!:-)

Re: Re: Re: For our dear boy Forrest, 15.01.2019 23:18, Kraken(m), (O přírodě)

No, ještě to stíhám ti taky vinšovat k těm tvým přirozeninám... Tak všechno nejlepší, hlavně zdravíčko! A nepřeháněj to moc se všema těma svýma aktivitama, ať se nestrhneš a zbyde ti i něco pro Kájinku!

Jinak, co konkrétně tě zajímá na zavařování křemenáčů? Podle mě nemají chybu!

Re: Re: Re: Re: For our dear boy Forrest, 16.01.2019 14:50, Forrest Run(m), (O přírodě)

Jsem se bál, jestli třeba nemaj moc "dřevnatou" hnátičku nebo tak, takže díky za uklidnění, Karlosi!:-)

Re: Re: Re: Re: Re: For our dear boy Forrest, 16.01.2019 16:05, Kraken(m), (O přírodě)

Já všeobecně do nálevu s hřbovitými dávám pouze tvrdé kloboučky mladých plodnic a hnátičky jen, když mám nouzi. Takže o nějaké dřevnatosti nemůže být řeč...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30