O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Konec kvízu..., 24.02.2018 17:28, Zdeno(m), (Kvízy)

...aneb nekonečný příběh se zajímavým průběhem. Vevanek nahodila na první dobrou všechny houby (a nebylo to zas tak snadné...). Přihodila devětsil lékařský a od té chvíle předurčila další průběh. Všicí se pak průběžně snažili kazit houby a rebarbora utřela...A aby toho nebylo dost, poslední položku dal petras s vevankem v jedné minutě, ta ještě z otazníkem. Vyřeším to originálně a tolerantně. Vyhlašuji je oba za vítěze ex aequo, tedy (zatím...) stejným dílem. Definitivním vítězem bude pak ten z nich, kdo mi dříve sdělí, se kterými druhy zeleniny má rebarbora společnou vlastnost z hlediska dlouho či víceletosti. Obrázek ze včerejšího ledového masakru patří ovšem nejen jim, ale všem účastníkům souboje s pamětí...

Re: Konec kvízu..., 24.02.2018 17:44, petras, (Kvízy)

Patří to vevankovi,houby jsem vzdal 2,3,4 bych dal jedničku až po shlédnutí Tvého archivu a ta kytka,kde se už klube květ na zahradě nemám,naposledy jsem ji viděl tak před dvaceti roky.

Re: Re: Konec kvízu..., 24.02.2018 17:46, Zdeno(m), (Kvízy)

OK, rezignace na vítězství je také řešením plichty. Vivat vevanek... Odpověď na mou hádanku teď už beru od všech...

Re: Konec kvízu..., 24.02.2018 17:46, vevanek, (Kvízy)

Vždyť je to jedno, kdo vyhrál. Mě těší, že jsem hlavně poznala houby.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30