O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

sobota, 29.07.2017 14:59, honzaf, (Houby)

sobota rano směr rýmařov vše zdrave a mlade kousky foto jen z mobilu chodim na houby ne soutěžit kdo ma lepší foto,web je o houbach ne kdo ma lepší foto

Re: sobota, 29.07.2017 18:22, chorcheee(m), (Houby)

Honzo, prosím prosím, já nechci být prudič (kterým ale jsem ), ale když se podíváš na další příspěvky zde, co vidíš? Krásné nebo alespoň slušné fotografie z lesa, zajímavé povídání, zajímavé houby, informace o nich... Uznáváš, že když tady dáš toto, navíc zcela bez informací (když tedy nepovažuji za info, žes to našel v sobotu ráno ), je to ostatním zcela k ničemu? Že to je jen chlubení "podívejte jak mi rostou"?

Samozřejmě, člověk se má právo i chlubit. Ale je k tomu spousta jiných míst (jinde na internetu, v hospodě...). Kdybys alespoň napsal přibližně kde. Je zde řada lidí, kteří nemají nyní na houby (v kulinářském slova smyslu) štěstí. Možná by ocenili radu, kde rostou. Samozřejmě stačí přibližně. Takto je to ale přesně typ příspěvku, který se mi nelíbí a přijde mi, že to tu kazí. Omlouvám se za upřímnost, ale myslím, že by člověk měl říkat co si myslí, co se mu líbí a nelíbí. Navíc věřím, že tady nejde jen o mne.

Zdraví a hodně houbových úlovků přeje jirka.

Re: Re: sobota, 29.07.2017 19:40, honzaf, (Houby)

tohle není fotograficky kroužek a do lesa neberu fotak jen mobil jdu na houby ne fotit jinak je to směr rýmařov

Re: Re: Re: sobota, 29.07.2017 19:46, chorcheee(m), (Houby)

No on to tady celkem "fotografický kroužek" je, když se podíváš . Ale to samozřejmě také mnohým nemusí vyhovovat...

Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 18:24, Zdeno(m), (Houby)

A proto se snažíš mít co nejlepší fotky, nicht wahr...

Re: Re: Re: sobota, 29.07.2017 19:56, Joska(m), (Houby)

Jasně, tak dávej košíky na "Nahouby", tam je to chlubírna. Stejně to tam vrazíš taky. Tady by to fakt mělo být o něčem trochu jiném, ať se ti to líbí nebo nelíbí.

Re: Re: Re: Re: sobota, 29.07.2017 21:01, chorcheee(m), (Houby)

Díky Josko! Přestože jsem s Tebou byl kdysi ve při, že jsi moc drsný a nespravedlivý vůči Patrikovi (zjednodušeně jsem tvrdil "Patrik je přeci geniální a tak si může dovolit být svůj" ), tento Tvůj názor se mi hodí do krámu (i když drsný jsi stále ).

Jak kdosi kdysi řekl, "Moudrý člověk si z každého bere to dobré". No ale teď ještě jak se pozná to dobré, žeáááno? .

Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 29.07.2017 21:33, MartinRůžek, (Houby)

Já tedy souhlasím s chorchemem.Ta fotka je strašná.Naprostý šrot o ničem, jen o chlubení.Vlevo stín, vpravo přepal a ty uřízlý špičky bot tomu taky neprospívaj.Jestliže vezmu fakt, že tento webový prostor někdo platí, tak vkládat sem tohle, je od vkladatele který ho neplatí, neomalenost.

Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 18:26, Zdeno(m), (Houby)

Ale Ty to postupně, per partes, zvládáš, je to vidno, že...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 21:34, MartinRůžek, (Houby)

Asi subjektivně a naivně jsem si myslel ,že jo, ale asi jsem si to teda myslel špatně.A už mlčím.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 22:18, Tori(m), (Houby)

Klídek, Zdenova reakce byla na chorcheeho, ne na tebe.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 22:29, Zdeno(m), (Houby)

Tak...

Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 00:46, Dano, (Houby)

Dal to tam, jen nějaký Václav mu napsal, ať to dá na ohoubach.
Nebyl si to ty Josko...

Re: Re: Re: Re: Re: sobota, 30.07.2017 10:12, Joska(m), (Houby)

To fakt ne...

Re: sobota, 30.07.2017 18:22, Zdeno(m), (Houby)

Otázkou ovšem je, proč sem vůbec chodíš...Tady se snažíme vytvářet prostředí, kde si vzájemně pomáháme a sdělujeme si zkušenosti. O tom o čem je tenhle web si sice můžeš myslet co chceš, ale kategorické soudy mizernou češtinou s mizernými fotkami nejsou zrovna tím nejlepším vstupem a vkladem pro ostatní. Popřemýšlej o sobě, snaž se postupně vylepšovat a třeba jednou pochopíš, že "fotografický kroužek" je prima záležitost a radost...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30