O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

dodělával jsem poslední cestu,nakoukl jsem do křoví u jednoho odtoku vody a hele

Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

nejdřív jsem myslel na řasnatky

Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

pak jsem zahlédl nohu

Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

bylo jich hodně,ale strašně zaneřáděné a plné pylu

Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

tak nějaký chřapáč?

Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 15:29, Tori(m), (Houby)

Jj, chřapáč / kališník obecný. První setkání? A vypadá to, jak kdyby tam ani nebylo moc vlhko, což je divný vzhledem k tomu, kolik v Moravě i Bystřici teče vody.

Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 19:30, petras, (Houby)

Rostly u výtoku srážky z cesty,v rygolu bylo hodně vlhko,ale kousek dál to šustí.Pršelo,zem je vlhká,ale stačí jeden dva dny sluníčka a povrch uschne.Voda ze sněhu rychle odtekla.

Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 14:42, petras, (Houby)

Může mít z něčeho člověk radost?Přišel jsem k autu a stál na ráfku.Rezerva měla naštěstí vzduch,ale já neměl krátké šrouby.Byl jsem v lese,známý mi dovezl ze servisu náhradní,ale s jiným závitem.Pak jsem jeden našel v přihrádce a druhý dlouhý jsem podložil klíčem.Ten třetí je nedotažený,jen pro zichr.To by se policajti divili.

Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 16:29, MirekK, (Houby)

Lidi jsou svine.To je vsude stejne.Aji u nas

Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 19:34, petras, (Houby)

Ne,to nikdo neudělal,guma byla píchlá a já jsem si nezkontroloval,jestli šrouby pasují.Nakonec jsem dojel,pneumatika je opravená a i náhradní šrouby se našly.Ale už jsem neměl chuť dál fotit.

Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 20:04, Pavla, (Houby)

Petrásku, no co co co to je za řeči? (cituji): „Může mít člověk z něčeho radost?“

Chlap jako hora, před sebou klučičí cestu za rybářským dobrodružstvím, na čerstvém vzduchu v lese najde tolik krásných kališníků a ono nám to tady fňuká jako malá holka nad ušlou pnojmatikou. Petras, zalezou někam a styděj se za ty řeči rouhavé! Zasílám praktický fotonávod „Kterak správně zalejzat a nebýt viděn“

A kdybych nestihla popřát šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat, tak tak činím raději hnedle teďka (tečka) ;)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 23:01, Pavla, (Houby)

Jo, smaž. ;)

Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 19:49, Zdeno(m), (Houby)

Jó, když se daří...Ale našinec si vždy poradí, že...

Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 21:14, petras, (Houby)

Pak ještě řeším za poklusu podraz od Lamy,nechal jsem se loni ukecat na levnější elektriku a plyn a dnes jsem zjistil,že mám platit o 4Kč víc za kubík plynu a musí se to rychle vyřídit a vrátit se zpět k původnímu dodavateli,no ideální situace před odjezdem.Ale jinak jsem v klidu,ještě nemám skoro nic nachystané a odjezd je v pondělí

Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 21:52, karelzbrd(m), (Houby)

no, tak to bych po všem, co si prožil, nejen zuřil... A kam že to jedeš, něco mi v diskuzi uniklo?

Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 21:56, petras, (Houby)

Jako několik posledních roků do Norska na ryby

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 18.05.2017 23:45, Kraken(m), (Houby)

Tam se zchladíš, uklidníš a bude zase dobře!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 19.05.2017 09:44, petras, (Houby)

Zdálo se mi,že to není všechno.Když jsem přišel domů,zjistil jsem,že mám klíště v pupíku,byl jsem doma sám,moc jsem tam neviděl,pinzetou jsem z něho udělal tři menší a hlava tam zůstala.Ale jinak pohoda.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 19.05.2017 13:10, Kraken(m), (Houby)

No jo, znáš to o tom čertu a větší hromadě?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 19.05.2017 10:01, petras, (Houby)

Moc se nezchladím,tam bývá tepleji než tady,zítra dvacet stupňů a teplo má být celých čtrnáct dní.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem dnes dopadl, 19.05.2017 13:12, Kraken(m), (Houby)

Tak se holt musíš zchladit ve vodě! Počítám, že ta bude krapítek studenější...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30