O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Náhodné setkání, 08.05.2019 21:55, TondazKralup(m), (O přírodě)

Zdravím,přátelé.Delší dobu jsem zde nepřispíval,ale nijak jsem na "ohoubách" nezanevřel.Prostě jen nestíhám.Je to trapné,že po delší době přispívám nehoubově,ale prostě jsem už dlouho na žádné nenarazil.U nás na Kralupsku je to katastrofa,nejhorší sucho co pamatuju.Dále jsem se zatím nedostal.Dnes jsem vyrazil fotit syslíky do Ml.Boleslavi.Dávám jednu fotečku asi ze stovky nacvakaných.

Re: Náhodné setkání, 08.05.2019 22:33, mipera, (O přírodě)

SUPER

Re: Re: Náhodné setkání, 08.05.2019 22:36, MACEK, (O přírodě)

dobrou chuť

Re: Náhodné setkání, 08.05.2019 22:48, Dano, (O přírodě)

Povedené!

Re: Náhodné setkání, 09.05.2019 20:50, tomaj, (O přírodě)

Parádní fotka.

Re: Náhodné setkání, 09.05.2019 21:36, Forrest Run(m), (O přírodě)

Takovejhle mírně provinilej kukuč mívají naše kryserky, když se jim podaří něco rozkousat!

Re: Náhodné setkání, 08.05.2019 22:06, TondazKralup(m), (O přírodě)

Proč to ale píšu. Při zpáteční cestě jsem se zastavil na jedné lokalitě, kde rostou vzácné orchideje-vstavače a další vzácnější rostliny. Potkal jsem tam takového vlasatého sympaťáka dali jsme se do řeči a ono z něj nakonec vylezlo, že je to Včelda. Svět je malej, doposud jsme se znali jen z internetu.Tak ho tímto zdravím a přikládám tu fotku vstavače osmahlého. Byla to jen taková rychlovka z ruky při špatných podmínkách. Bylo už skoro šero a foukal vítr. Je to na ISO 1600. Je to Canonem EOS77D, ten foťák není vůbec špatnej.

Re: Re: Náhodné setkání, 10.05.2019 23:12, Včelda, (O přírodě)

je to fakt, svět je malej Těšilo mne. A mimochodem - ten sysel takhle vypadá ještě líp než na displeji!


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30