O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Ahoj kamarádi, 16.03.2019 10:18, Pavla, (O přírodě)

přišla jsem Vás pozdravit a poklonit se Vám všem až k zemi, protože bych nerada, abyste si mysleli, že jsem stránky opustila kvůli tomu, že mi tady někdo z Vás vadí. Opak je pravdou. Stali jste se pro mě všichni až moc dobří, ať už nálezy, úrovní znalostí, či fotografováním, a tak jsem si jen vybrala stránky pro méně náročné houbaře/fotografy, jakým se cítím sama být.

Respektuji, že min. všichni (m) chtějí stránky posouvat dál a vést odborně. Neradi tady vidí příliš mnoho obyčejných druhů hub, nedejbože nekvalitně nafocených, což je asi v pořádku, jenže pro mě se tím stálým "tlakem na dokonalost" vytratilo ze stránek postupem času "něco", proč jsem to tady měla tak ráda.

Ukončím to "moudrem" kámoščiny osmileté dcerky, protože já bych to líp neřekla:
" V prvouce nás učili, že nejdůležitějším lidským orgánem je mozek, ale já si myslím, že je to srdce. Protože když namaluju srdce, znamená to, že mám někoho ráda, ale když namaluju mozek, neznamená to nic." ❤

Ať se Vám všem daří (nejen) v lese.

P.S. Chorcheee, dala jsem do určovny rostlinky, se kterými si nevím rady, budeš tak hodný? Ď.

Re: Ahoj kamarádi, 16.03.2019 15:03, vlk(m), (O přírodě)

...no Pavlo...pod to se podepíšu...a té osmileté slečně posílám kytičku...

Re: Re: Ahoj kamarádi, 16.03.2019 18:16, chorcheee(m), (O přírodě)

Ahoj Pavlo,

dík za vysvětlení . Mozek opravdu u člověka nějak zbytněl a přidělává mu jen starosti. Člověk, pán tvorstva, no ale slyšeli jste někdy, že by pes vyhlásil někomu válku (to je z Macha a Šebestové, pokud se nepletu ). Navíc skoro každý člověk si na své inteligenci, často i na úkor jiných vlastností, velmi zakládá . Bez ohledu na to, zda jí skutečně byl obdařen v míře větší než malé ).

Ale Ty máš přeci srdce i rozum ve vzácné rovnováze. Takže se neostýchej dělat nám tu radost. Ani tady to není a nikdy nebude výspa jen profi mykologů...

Re: Re: Re: Ahoj kamarádi, 16.03.2019 23:19, Dano, (O přírodě)

Kdyby tak krásně, jako Pavla s chorcheeem, uměli vysvětlit všichni lidi(včetně politiků)
nesrovnalosti, tak by bylo na světě ještě krásněji.

Re: Ahoj kamarádi, 16.03.2019 21:29, tomaj, (O přírodě)

Chorcheee má pravdu Pavlo. Tvé příspěvky i fotografie tady se mi v převážné většině líbily.
Podle ohlasů na ně jsem nebyl sám. Tak se neostýchej.

Re: Re: Ahoj kamarádi, 16.03.2019 22:06, soucekp, (O přírodě)

Naprostý souhlas. Rád budu koukat na Tvé fotografie a číst Tvé napínavé příběhy . Tak šup šup přidej svůj příspěvek a potom další, další a další


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30