O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 13:40, Forrest Run(m), (O přírodě)

Motto:"Štěstí ve vztahu záleží na dobrém zdraví a špatné paměti!"

Tož moje nejmilejší Kódličko, dovol, abych Ti poděkoval za těch sedm nefšedních a krásnejch let, co jsme spolu, mám Tě rád, i když se občas šklebíš hůř jak Kočka Šklíba, nicméně připouštím, že to se mnou taky občas nemáš jednoduchý!

Že to ale utíká!

Snad spolu v harmonii s přírodou i jeden s druhým prožijeme i těch třetích Tisíc dní mezi námi

Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 16:10, chorcheee(m), (O přírodě)

Jako přestože ode mne jistě čekáte, že napíši, že to sem nepatří, ještě akutněji musím napsat, že závidím . A gratuluji!

Re: Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 19:38, vlk(m), (O přírodě)

...diplomaticky jsi to napsal...dobrý...

Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 19:45, Zdeno(m), (O přírodě)

Budiž Vám přáno, soužití je ostatně dle rčení per aspera ad astram...

Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 21:14, Yohaness(m), (O přírodě)

Tak taky přeji ať vám to vydrží... a chodíte do přírody tak bacha na klíšťata... Je to válka!
https://www.youtube.com/watch?v=s9bbPR0r0Zg

Re: Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 21.08.2018 21:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Punk/Tick is not dead!

Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 20.08.2018 23:54, Kraken(m), (O přírodě)

Tak ať vám to vydrží ještě 7 x tak dlouho a ještě něco navrch. Když to s tebou Kájinka vydržela 7 let, tak už vydrží všechno!

Re: Poděkování Kájince, že to se mnou táhne dál už 7 let!:-), 22.08.2018 17:09, Kájinka(m), (O přírodě)

i ty jeden. Obcas to nemam jednoduche? Obcas se tvarim jak Kocka Skliba? Tak to se to krasne vyrovnava. Dekuju, mam te rada a diky i vsem ostatnim


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30