O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

jak Ti to vysvětlit stručně? Prostě „tam“ to pro mě všechno začalo.

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 21:57, petras, (O přírodě)

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Dlouho jsem znala jen ty jedny stránky, než mě Zdeno pozval sem.

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Jenže to jsem netušila, že vstupuji do společnosti místních „profíků“ mykologů a fotografů.

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

A proč to „tam“ pokračovalo?

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Protože svým amatérstvím jsem tíhla spíš k houbaření „normálních“ lidí, kterým nevadí fotky plných košů, obyčejných hub, stromů našišato a mluví latinsky stejně jen jako já, tj. sudkulatýrystupijetujekáratentoryje. ;)

Já se do lesa (a na houbařské stránky) chodím jen bavit a hrát si. A když nejsou v lese hračky, stačí mi hra s křemenáčky ... "pacifistně" na vojáčky. ;)

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Prostě nemám na to, abych vysolila sadu vzácností, parádně je nafotila (nejlépe makrem) a ještě je všechny správně určila, a tak jsem fotky, které bych nikdy nedala sem, dávala tam. Dávala.

Dneska bych asi rozdíly mezi stránkami demonstrovala sobotní fotkou dvou plodnic, které rostly vedle sebe – poznáš, v čem se liší, Jiříku?

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Mám ráda les, přírodu, houby a srandu, tak dám raději něco na odlehčení, i když tím poruším pravidlo plného koše. Nasaďte si tedy 3D růžové brýle.

V sobotu večer jsem všechny plodničky očistila, svlíkla z kůže, aby byly připraveny k přípravě na nedělní oběd. Přečkaly noc v ledničce a v neděli jsem se jala obalovati.

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

"Zase houby? Kde je maso?“, hřímal muž.

A tak jsem otočila kouzelným prstenem a řekla jen … „Hhhhhop“.

Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:02, Pavla, (O přírodě)

Pěkný večer a dobrou chuť, pokud právě večeříte.

P.S. Tak co, Chucku, pochopils mě? Prostě každý máme něco, někdo dává fotky támhle, druhý sémhle a třetí třebáá... je stejně nepoučitelný a pere v pračce pořád prádlo zásadně jen s papírovými kapesníčky.

Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:18, Zdeno(m), (O přírodě)

Krásný Orbis pictus, jen závidím choti, že může doma hřímat. Na to bych neměl...

Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:20, Zdeno(m), (O přírodě)

A když jsem vyhledával a lanařil posily, netušil jsem životní investici...

Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:39, chorcheee(m), (O přírodě)

Díky, Pavlo, za svědomité vysvětlení! A vedle už nahé ženy středního až staršího věku koukám někdo smazal. Ten moderátor musí být naštvaný, že tam musí něco dělat . Asi mu někteří "záchranáři stránek" píší a žádají jej o nápravu. Když se tam dával jen Burle s čuráčkem místo nosu, nemazal to nikdy. Přitom položme si otázku: Co je z těchto dvou předestřených offtopiků ohavnější? .

Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:46, Pavla, (O přírodě)

Nevím, tamní ohavnostě už neřeším, ale co Ty a moje dvě rozdílné plodničky? Poznáš, poznáš, rozpoznáš? ;)

Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:42, Pavla, (O přírodě)

Reakce jen pro Zdena. Nikdo ji nečtěte, prosím!!! P. Hanka se nedívá? Já Tě, Zdeno, miluju! ;)

A choť nehřímá, to jen já (jako vždy) ráda přeháním. To víš, že dostal svoje masové ražniči. Předcházet si ho holt musím, když chci "svoje" soboty. ;)

Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:48, Zdeno(m), (O přírodě)

Nedívá, ale už jsem se jí pochlubil svou odvahou a submisivitou...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:59, Pavla, (O přírodě)

Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:51, chorcheee(m), (O přírodě)

No asi nepoznám. Ale tak, protože se přec nebojím jít s kůží na trh a pobavit (když to nejde jinak) lidi alespoň svou hloupostí, tipnu si, že to trošku tmavší je hřib kovář, zatímco to světlejší nějaký nemodrající... .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 19:57, Pavla, (O přírodě)

Tebe taky miluju. Tmavší vlevo kovář a napravo h. kříšť.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 20:07, chorcheee(m), (O přírodě)

No Teda!... já budu asi celkem dobrý! A děkuji za lásku! Když jsem nedávno mluvil se svým nejlepším kamarádem, říkal jsem o jedné ženě: "Asi mne má ráda" Na to odvětil: "Kdo by Tě neměl rád?! Ale milovat se s Tebou nechtějí". Má pravdu, ten chlapec! .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obrázková odpověď chorcheeemu (se sobotními obrázky), 27.06.2018 20:12, chorcheee(m), (O přírodě)

...A už jsem to tady dehoubizoval jako vedle, kde to kritizuji (nebo teda spíše si z toho dělám legraci). Pod svícnem bývá tma .


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30