O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Status moderátora..., 18.06.2018 18:20, Zdeno(m), (O přírodě)

Coby jeden z doyenů a koryfejů si dovoluji navrhnout (po zralé úvaze a vnitřní shodě se sebou...), aby do role moderátora byli přidáni vevanek, pavla, mipera a petras. Vzhledem k jejich aktivitě na zdejších stránkách to vnímám jako logické a odpovídající reálnému vývoji. Jmenovaní jsou ostatně ve statistice příspěvků v diskuzi a fotek v popředí. Možná vás napadnou další jména a informace se dostane k majiteli stránek i k adminovi...

Re: Status moderátora..., 18.06.2018 19:03, Pavla, (O přírodě)

Zdeno, velké díky, já si Tvého návrhu opravdu neuvěřitelně a obrovitánsky vážím, ale ... ten grunt, tatínku, ten náš velkej grunt já nechci.

Moderátor na mykostránkách musí být odborník znalý věcí, ne ten, kdo má nejvíc příspěvků.

Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 19:06, vevanek, (O přírodě)

Souhlasím s Pavlou

Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 19:25, petras, (O přírodě)

Já si toho taky vážím,ale svoje příspěvky upravovat můžu,do ostatních bych stejně nešel,s názvy jsem tady na tom ze všech nejhůř.

Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 19:33, mipera, (O přírodě)

Zdeno, děkuji za nabídku.
Připojuji se k děvčatům a jsem na tom stejně jako Petras.

Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:06, chorcheee(m), (O přírodě)

Krásná sebereflexe! Mám se co učit! Mě když někdo nabídne post, většinou neodmítám (bo sem zakomplexovaný ).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:13, Zdeno(m), (O přírodě)

Ty mlč, už jsi za vodou, reaguj jen na nabídku na ministra životního prostředí...(Chceš snad říci, že zatím nepřišla?).

Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:09, Zdeno(m), (O přírodě)

Tož, každý dobrý skutek...Ono to dle mne není jen o těch znalostech, ale hlavně o každodenním zasvěceném informování o dění v přírodě, kvalitních fotkách, přínosu pro další uživatele. Ti, kteří delší dobu prokazují své vědomosti konzultacemi s ostatními, výsledky v kvízech, nálezy vzácností a zasvěceným komentářem stavu lesů, by měli mít možnost vstupovat do diskuze a pomáhat třeba korekcemi chyb méně zkušených, opravami nepřesností etc...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:20, chorcheee(m), (O přírodě)

Nabídka na ministra životního prostředí ještě nepřišla. I když na rozdíl od pana Bursíka (kterého se na to před lety investigativní novináři ptali) vím, že pavouk má standardně osm nohou a nikoli šest .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:27, karelzbrd(m), (O přírodě)

v tom případě nechápu, proč jsem já moderátor oproti výše jmenovaným. Těm nesahám ani po kotníky, přesto jsou tak skromní, zbytečně. Ale já vám to říkal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 21:19, Zdeno(m), (O přírodě)

Přesto jsi taky skromný, zbytečně...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 20:57, petras, (O přírodě)

Na pravopis tu byl Joska, dokud to Patrik potřeboval a na ostatní stačí Aleš.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 18.06.2018 23:00, Včelda, (O přírodě)

já to říkal už několikrát, že je tu pomalu víc moderátorů než uživatelů, takže nevím proč jejich počet nadále zvyšovat. Ostatně sám jsem podobný návrh chorcheeeho kdysi označil za nesmysl ze stejného důvodu. Nebo to lze vyřešit tak, že moderátor bude každý a je to

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 18:18, basset(m), (O přírodě)

.. jasně, kdo není moderátor, jako by nebyl

Re: Status moderátora..., 18.06.2018 23:28, Tori(m), (O přírodě)

Inu, aby se počty trochu vyrovnaly, já bych de facto moderátorka být ani nemusela. Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled updatovala nějaký druh v atlase a upravování cizích příspěvků jsem dělala jen párkrát před dlouhou dobou (ztučnění gramatické chyby). Takže jako moderátorka tu jsem spíš do počtu, než že bych nějak zásadně k chodu stránek přispívala a proto mi nebude vadit, kdyby mi to emko zase zmizelo.

Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 07:25, Yohaness(m), (O přírodě)

Cítím to stejně jako Tori, co se mé osoby týče.

Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 13:39, chorcheee(m), (O přírodě)

Vy alibisti zasraný! . To mám ty vaše fajnové nálezy přidávat do Atlasu stále já???! .

Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 13:41, chorcheee(m), (O přírodě)

...a pak (právem) dostat čočku, že jsem to udělal blbě

Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 18:16, basset(m), (O přírodě)

.. no, můžeš dostat čočku i že jsi to neudělal vůbec

Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 19:16, Pavla, (O přírodě)

Pane doktore, 3 smajlíci Vás sice lehce omlouvají, ale stejně … Vy, takový CML a takové výrazy? Ještě, že nejsem (em), za „alibisty zasraný“ by byl ban na celý den.

Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 20:07, chorcheee(m), (O přírodě)

Já vím, Pavli, správně má být "zasraní" bo píši v plurálu .

Ale ne, vážně; uznávám, že se to v psaném projevu nehodí. Tohle lze říci někde u piva, když jsou na sebe lidi naladěni. Takhle to tady bude na věky, budou to číst lidé s různým smyslem pro humor, různou schopností nadsázky a úrovní (falešné) morálky. A hlavně lidé, kteří mne osobně neznají. Příště se to pokusím napsat vtipněji (i pro ostatní, nejen pro mě) a méně sprostě .

A CML bude asi Centrální mozek lidstva, že?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 20:13, Zdeno(m), (O přírodě)

Jak jinak, dej si amarouny...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 21:17, Pavla, (O přírodě)

OK, mí CéeMeListé mi rozumějí.

Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 23:12, Včelda, (O přírodě)

ono to s tím atlasem nebude tak horký... nedávno jsem dával okolo dvaceti druhů štítovek a v atlase neskončila jediná.

Re: Re: Re: Re: Re: Status moderátora..., 19.06.2018 23:31, chorcheee(m), (O přírodě)

Včeldo, od Tebe jsem si, na rozdíl od Yohanesse, nevyžádal svolení dávat Tvé nálezy a fotografie do Atlasu. Takže nedávám. A asi už ani nechci. Takhle jsem jednou přidal voskovku od Hanýžky a špatně. Byla z toho ale krásná diskuse . Staňte se moderátory a dávejte si je tam sami! Pochlubit se v diskusi, to je snadné a lákavé pro všechny. Udělat něco trvalejšího, ale také pracnějšího a zodpovědnějšího, na to většina peče...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30