O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

ze smrkového, 05.10.2017 21:14, Lawnmower, (Houby)

nějaká čirůvka?

Re: ze smrkového, 05.10.2017 21:45, Millda, (Houby)

Hezká fotka.

Re: ze smrkového, 05.10.2017 22:06, Yohaness(m), (Houby)

Tricholoma fulvum - čirůvka žlutohnědá (plavohnědá), řekl bych. Ten šedý opar na fotce mi nedělá tak zle jako Vlkovi , nicméně je tam.

Re: Re: ze smrkového, 05.10.2017 22:37, petras, (Houby)

No dnes je to ještě horší,já to mám do růžova.

Re: Re: Re: ze smrkového, 06.10.2017 16:19, Lawnmower, (Houby)

Děkuji za pochvalu i samozřejmě za kritiku.
Kritika, pokud je konstruktivní a na něco konkrétně poukazuje, je zvlášť vítána. Teda aspoň mnou ano....., pokusím se na podnětech zapracovat.
Nesmí to bejt ale kritika kdy si pouze někdo něco léčí, anebo vyřizuje si cosi, tu neberu.
Yohanessi, děkuji moc za pravděpodobný určení a sem rád, že Ti moje fotky nedělají tak zle .

Re: Re: Re: Re: ze smrkového, 06.10.2017 18:44, petras, (Houby)

Já nemám zapotřebí někoho kritizovat zbytečně,ale s novým přístrojem se zbarvení Tvých fotek dost změnilo,aspoň já to na svém monitoru tak vidím.Já úpravou moc času netrávím,nestíhám,tak to dost často ujede.Dám fotku večer a ráno bych ji nejraději smazal.

Re: Re: Re: Re: Re: ze smrkového, 06.10.2017 19:06, Lawnmower, (Houby)

Petrasi, kritiku, že už tak špatné fotky jsou ještě horší unesu, a opravdu, netrápí mě to.
Akorát nevím kde si vzal že mám nový přístroj, mám novej monitor, to jo, ale přístroj(e)? Foťák(y), jestli myslíš? Tak to ne.
No vidíš, já nad fotkama sedím opravdu hodně dlouho a když z lesa přinesu 3 fotky hub, je to svátek. Baví mě to ale.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ze smrkového, 06.10.2017 19:30, petras, (Houby)

Myslel jsem ten monitor.Ale pokud Ti to na něm vychází dobře,tak asi není něco v pořádku.To zabarvení dělají jen ty nové fotky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ze smrkového, 06.10.2017 19:42, Lawnmower, (Houby)

Monitorem to nebude, ten je zkalibrovanej. To chce čas.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30