O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

co děti? Mají si kde hrát?

Tato houba po slanečcích voní, při poranění bílé mléko roní.
Pozná ji snadno Pepík i Olinka, je to jedlý ryzec syrovinka. ;)

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 23:29, petras, (O přírodě)

Už jsem se lekl,že jsi netrefila zpět z tůry,nebo odjela do teplých krajin.

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

A Ty jsi kdo, holčičko? Mařenka, prosím, jsem tady nová,
maminka mě učila, že je lze jíst i za syrova.

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

A v čem nosíme houby z lesa, Jiříku? ;)
Přece v proutěném košíku, prosím. Jedině tak je na ohoubach.cz nosím.

Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 17:00, MACEK, (O přírodě)

To je úroda

Re: Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 17:37, chorcheee(m), (O přírodě)

Já v plátěné tašce .

Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 21:30, soucekp, (O přírodě)

Pěkné Moc pěkné

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

A tady tiše, děti, vidíte to krvavé oko na dračí hlavě?
Chichi, chacha, to není drak, to poznáme hravě.
Vždyť to je mraveneček na pupavě. ;)

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

Vidím, že Vás nenachytám. Jste chytré děti, i když malé. Poskočíme tedy dále. ;)

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

V temném houští zrakům skrytá, jedna vzácnost nás tu vítá.
Lopatička kyjovitá.

Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 11:52, Pavla, (O přírodě)

Však konec řečí, kdo to brečí?

Zůstal jsem tu sám a už na to nemám nervy,
hoďte mě radši do košíku, než sežerou mě červi.


A já se Vám za dnešní dětinskost omlouVám a přeji všem pěknou neděli.
Ani se nenadějem a bude zas v ... pondělí.

Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 12:26, Bery, (O přírodě)

Ty nikdy nezklameš.

Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 13.08.2017 20:40, Forrest Run(m), (O přírodě)

Začni to sepisovat, Pájo, jsi přirozeně a pozitivně kreativní jako náš kamarád a Pan Mykolog prófa Raďa Socha!:-) Četla jsi od něj něco pro děti? Jestli ne, tak se do nějakejch jeho výtvorů pro nejmenší začti a pos....měješ se!

Re: Re: Re: Snad nebude nikdy pozdě na to chtít se ptát, 14.08.2017 21:48, Pavla, (O přírodě)

Nečetla, ale moc díky za tip. Určo dohledám a obohatím knihovničku. Už teď se těším, až budu jednou bába s bolavými klouby chodit s vnoučaty do lesa na houby.

Pokud ovšem ... odkaz


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30